Namaz kilmayinca orucum kabul olmuyormu?

Arkadaslar ben namaz kilmayi bilmiyorum ama oruc tutuyorum. Orucum kabul olmazmi? Tabi namazi ogrenmek istiyorum ama nasil yapacagimi bilmiyorum

0|0
16|13

En İyi Erkek Görüşü

• İşinize geldiği kadar Müslümansınız işte :D oruç tutmak kolay geliyor tutuyorsun, namaza üşeniyorsun öğrenmemişsin bu yaşa kadar. Müslümanların genel profili seninki gibi zaten.

0|0
    0|0
    • Tabikide oyle dusunmuyorum. Ve oruc tutmak kolay degil? Mesela simdi zorlaniyorum cok aciktim. Ama namaz kilmayi hic hic bilmiyorum yani en basindan ogrenmem lazim

En İyi Kız Görüşü

• İkisi de farklı şeyler ama ikisi de farz tabii ki.
    Fakat namazın oruçtan önce istendiğini varsayarsak namaz bşr tık daha önemli.
    Bu siteden namaz kılmayı öğrenebilirsiniz. Anlayamadığınız bir yer olursa bana da sorabilirsiniz. Allah ibadetlerinizi kabul etsin :))
    www.namazzamani.net/turkce/namaz_nasil_kilinir.htm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kabul olur da namazı da öğren. Çok zor değil.

0|0
    0|0
  • Sadece yapman gereken Kuran okumak kardeşim merak ettiğin soruları bana sorabilirsin ve kesinlikle namaz kılmayanın orucu kabul olmaz sözü hurafedir

0|0
    0|0
  • Oruc ayri ibadet namazda ayri ibadet. Namaz kilmiyorsun diye oructa kabul olmaz denir mi elbette olur insallah onuda namaza baslarsin.

0|0
    0|0
  • Oluyor. Namazin hesabi ayri.

0|0
    0|0
  • Niyetin Allah Rıza'sı için oruç tutmaksa kabul olur namazıda namaz hocalarından veya internetten öğrenebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Namaz da farz oruc da ikisinide yapman gerek

0|0
    0|0
  • Alakası yok namaz ayrı oruç ayrı ibadet youtube da namaz nasıl kılınır onu izleyebilirsin namaz dualarının hepsini ezberleyene kadar fatiha ve ihlasla namazlarını kılabilirsin

0|0
    0|0
  • Oruç namaz farklı şey bacım

0|0
    0|0
  • bir bitmediniz ya

0|0
    0|0
  • yav ne alaka be kabul olur

0|0
    0|0
  • alakası yok. onun günahı ayrı diğerinin sevabı ayrı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Olur ya (inşallah) :(

0|0
    0|0
  • Olur ya

0|0
    0|0
  • Öyle nişey yok. Orucun. Oluyo :) namz kıkmak istiyodanda kırtasıyeden vb yrrlerden namaz öğreniyorum ve ya namaz kitabı alabilirsin oradaki imamada danışabilirsin :)

0|0
    0|0
  • fatiha kevser ettehiyatu ve salli barik i ezberlersen kılablirsin oruc tan cok daha
    kolay bir ibadet

0|0
    0|0
  • İnternette giriyon namazıda öğrenebilirsin canım ;)

0|0
    0|0
  • Kim veriyor bu fetvaları ya? Niyet ettikten sonra kabul oluyor inşAllah..-.-

0|0
    0|0
  • Teravih e gir

0|0
    0|0
  • Bozulmaz ama öğrenmelisin namaz dinin direğidir

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • namaz ibadeti ayrıdır oruç ibadeti ayrıdır. tabi ikisi birden yapılsa daha güzel olur.

0|0
    0|0
  • oluyo

0|0
    0|0
  • Oruc farkli namaz farkli. Sen hic matematikten kaldin diye turkceden de kaldin mi

0|0
    0|0
  • Herşeyin yeri ayrıdır

0|0
    0|0
  • namaz kılarsan elbette daha güzel olur ama kılmadığın içinde orucun bozulmaz

0|0
    0|0
  • Orucun (Allahin takdirir tabiki ama ben bildigim kadariyla soyluycem) kabul oluyodur ama puani dusuk oluyodur biraz. orucun sevabi ayri namazin gunahi ayri cunku

0|0
    0|0
Yükleniyor...