Popüler olmak için veya kız tavlamak için ateist olup haşa Allah'a ve peygambere söver misiniz?

Arkadaşlar sırf popüler olmak için veya kız tavlamak yani sevgili bulmak için ateist olur musunuz?
Mesela sevgiliniz için Allah'ı bırakıp ateist olur musunuz Allah'a peygambere haşa söver misiniz? çünkü bunu yapanlar çok var bu ülkede

• Evet popüler olmak için ateist olurum Allah'a ve Peygambere söverim
    23% (3)8% (1)15% (4)Oy Ver
  • Hayır asla popüler olmak için Allah'a ve peygambere sövmem Allah korusun çarpılırım
    77% (10)92% (12)85% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Neyin kafası bu ya? Yemişim öyle popülerliği ;-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haşa ben bir müslümanım ve öyle bir şey yaparsam müslümanlıktan çıkarım tam müslüman sayılmam ki.

0|0
    0|0
    • ama ateistler yapıyor popüler olmak için ateist olup Allah'a haşa sövüyorlar

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 3

• ülkemizin ne kadar geri kaldiginin bir göstergesi bu soru. ateist oldugumu hicbir zaman popülerlik icin vs kullanmadim okudugum seylerden sonra ateist olmaya karar verdim. Kaldi ki ateist olmak ülkemizde pozitif bir ayrimcilik sunmuyor tam tersi bircogu disliyor. Kiz tavlamak icin ateist olanda ne duydum ne gördüm tavladiginiz kizin babasi ya da annesi sizin ateist olmaniza pek sevinmeyecektir %90 ihtimalle. Kaldi ki ateist olmak demek baska insanlarin inanclarini kücümsemek onlarin inandigi varliklara hakaret etmek vs degildir. Allah benim icin yoktur ama var diyene saygi duyar ve konu hakkinda polemige girmemeye gayret ederim.

0|1
    0|0
    • @sananeneki dediklerinde haklısın ama sırf 2 kız tavlayacağım diye Allah'ı bırakıp ateist olanlar var gerçekten tuhaf hadi başka şeyler için ateist olursun ama kız tavlamak için neden ateist olunur anlamadım bu inanmak değil inanamamaktır bence

• acikcasi hic öyle birine denk gelmedim simdiye kadar :) öyle birileride varsa artik nasil bir abazanlik ve beceriksizlikse hicbiyerde kiz bulamayip en son sacmaliklara yönelendir.

• @sananeneki aynen 3 kişi de oy vermiş Allah'a sövmek için herhalde beyin fonksiyonu kaybedilmiş :)

• Asla

2|0
    0|0
    • @JustWatch12 peki Allah için ezik olmayı göze alır mısın yani ateist olmazsan popüler olamazsın Allah için popüler olmaktan vazgeçer misin?

• söz konusu bile olamaz. asla yapmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...