Türk Medyasindan Nefret Eden varmi?

Abi Hepsi bence gerizekali.
Habere giriyorum karsimda hulya avsarin kizi yok cafeden cikti lan bu kiz kim? Vasfi ne? Olay ne?
Dizilere gelince simdi tvde goruyorum yeni baslayan dizileri hepsi ask yine ayni yuzler 0 imaj degisikligi harbiden sanat degil para donuyor. Lan hicmi ozen gostermezler millet daha iyisini gormedigi icin izliyorlar.
filme Gelirsek cinsel icerikle kufrle guldurmeye calismak gel ben kufr edeyim bedava ona gül.

Ulkeden bu aralar nefret eder hale geldim kalite yok abi kalite yok. Hele Cagatay ulusoy gibi sözde en basarili oyuncunun oynadigi delibal filminde o kadar klişe ve yapmacik sahne vardiki.
Ya her sezon ayni kisiler ayni konular nasil izliyorsunuz yil olmus 2016 hala ayni klise olaylar yok kotu kiz oluyor ona satasiyor.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Güzel yazmışsınız

0|0
    0|0
    • icimde kalanlar ulke sorunlarini cok dusunurum deger veririm ulkeye ama bizim herseyimiz cok kalitesiz
      bu arada tesekkurler

• Haklisiniz bir yerde, rica ederim

En İyi Erkek Görüşü

• spor basınını da kat yalan haberden başka bir şey yok , siyasette herkes kendine göre haber veriyor tarafsız yayın yapanların sayısı çok az, dizilerde her yıl seviye düşüyor

0|0
    0|0
    • Spor ben izlemiyorum cikiyorlar konusuyorlad bos bos

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaziyi sonuna kadar okumadim. Ama anladim dedigini. Turkleri ayakta uyutmak vakitlerini bos islere harcatmak ve boylece geri birakmak icin planmis bir sey yayinlanan programlarjn cogu. Trt 1 izle, kanal a izle, veya kendi tespit edicegin guzel kanallar izle. Haberleri de yine kendi tespit edicegin duzgun kanallardn izle sorun olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• medyadan neden nefret ediyon halk ne isterse medya onu sunar. medyanın amacı halkı geliştirmek degil daha fazla izlenmektir ticari kuruluşlar onlar aptallıgın kaynagını toplumda ara

0|0
    0|0
    • medya sanattir.
      Sanatsiz bir ulkenin hayat damarlarindan biri kopmus demektir (M. K. Ataturk)

Yükleniyor...