Toplu taşıma araçlarında seyahat ederken yanınızdaki kişi ile sohbet eder misiniz?

0|2
25|51

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• genellıkle hayır :D
    20-25 yaş aralığı olursa yanımdaki konuşmak güzel olur.
    30-35 yaş aralığı konu genişler ama yinede sarar konuşmak.
    40-45 yaş aralığı konular ağırlaşır ve motoro bağlama aşamasındalardır.
    50-55 ve üstü. konular aldı başını gitti 15 saatlık yol varsa 15 saati konuşmak ile geçer :D

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• ismail abi için geldim

1|0
    0|0
  • kişiye göre degişir :D

1|0
    0|0
  • Ederim

3|0
    0|0
  • Hayır ne münasebet:/ Bi' kez yol boyunca teyzenin teki kafamı patlatmıştı. Nerde okuyorsun, bölümün ne, nerelisin vs.. Yeni sınavdan çıkmıştım hoş değil.

1|0
    0|0
  • Gerek duymam

1|0
    0|0
  • bazen

1|0
    0|0
  • Hayır etmem.

1|0
    0|0
  • en nefret ettiğim şeydir

1|0
    0|0
  • Çok sohbet ediciyim

1|0
    0|0
  • etmme

1|0
    0|0
  • Hayir senle sohbet etmem

1|0
    0|0
  • Cinsiyet ayrımı gözetmeden , tanımadıgım kişilerle saçma muhabbetlere girmeyi sevmiyorum. Bırakın kafamı dinleyeyim.

1|0
    0|0
  • Toplu taşıma değil de uzun otobüs yolculuklarında çok ederim. tabi sağlam biri ise... Hatta bununla ilgili bir çok anım vardır.

1|0
    0|0
  • hayır bana baktığını hissedersem bile dik dik bakarım

1|0
    0|0
  • Uzun yolsa ederim

1|0
    0|0
  • bazen oluyo en son yolculuğumda bir amca ile muhabbet ettik adam arada lafta soktu türkler yolculuk sırasında muhabbet ettiği kişiyle tanışmazlarmıs ben faruk dedi eyv amca ne laf sokuyon dedim uçak inene kadar muhabbet sohbet

1|0
    0|0
  • Kafa dengi ve yardımcı olabileceğim bir kişi ise kız erkek fark etmez konuşurum. Ama bayanlara karşı biraz çekingenim, yanlış anlaşılırım diye

1|0
    0|0
  • seviyeli etmek lazım

1|0
    0|0
    • burada edmiyorun otobüste zor insanı vasıalrımız zayıflamış çünki her an menfaat akıllara

• Gözüm tutarsa ederim

1|0
    0|0
  • Ünv iken evime gidiyordum. cemaatçinin birisi oturdu yanıma irsaleden birşeyler anlatıyordu bana. gözlerimi kapamış uyumuşum. bana ayar veriyor işte aklınca :D
    bir ara gözlerimi açtım halen konuşuyordu :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 24

Yükleniyor...