Yaşadığımiz toplumda insan ilişkileri anlamında sizleri rahatsız eden en büyük sorunlar hangileri?

Yaşadığımiz toplumda insan ilişkileri anlamında sizleri rahatsız eden en büyük sorunlar hangileri?

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• Çarpıp özür dahi dilememeleri bu kadar küçüück bir şey bile saygısızlık

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Saygı kesinlikle yok. Terbiye hiç yok. Küçük büyük tanıma sıfır. İnsanlar çok rahat yalan söyleyebiliyor. Karşısındakine gülerek satış koyabiliyor. Ama en önemlisi ne biliyormusun. Doğurup doğurup çocuklarını sokağa atıyor ve 12 ye kadar hiç arayıp sormuyorlar. Bu çocuklar geceye kadar ana avrat küfürler edip saat kavramından hiç haberleri yokmuş gibi bağırıp çağırıp gürültü yapıyorlar. Birbirlerini analarını avratlarını beceriyorlar. Şimdi diyeceksin ki olabilir bunlar çocuk evet çocuk bunlar ama benim takıldığım nokta şu, benim çocuğum olacak sokakta başkalarını rahatsız edecek, bağıra çağıra ana avrat küfürler edecek, başkalarının çocuklarını dövecek ve ben ses etmeyeceğim. Büyüyecek salak toplumu hayal edebiliyormusun?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• saygısızlık

0|1
    0|0
  • Laftan sözden anlamayan komşuların maddi manevi insanı çileden çıkaran yüzsüzlükleri...

0|1
    0|0
  • farklı siyasi görüşte olanlara saygı duyulmaması beni çok rahatsız ediyor

0|1
    0|0
  • Adı insan olup içi insan olmayan herkes ve hepsinin insanlık dışı davranışları.

0|1
    0|0
  • Birbirlerine gülmemeleri, kayıtsız kalmaları.

0|1
    0|0
  • İnsanların birbirlerini dinlememeleri

0|1
    0|0
  • ego, önyargı bide o yerici bakışlar

0|1
    0|0
  • Dedikodu arkasından konuşup yüzüne bişey olmamış gibi bakmak

0|1
    0|0
  • saygısızlık

0|1
    0|0
  • Millet ne olduğunu nerden geldiğini bilmiyor bide bir konuşuyor gören duyan dicek bu herodot

0|1
    0|0
  • Beni rahatsız eden sey toplum icinde disarda insanlarin kucucuk caddede toplu yurumeleri.

0|1
    0|0
  • ya çiftler bir kere istediği gibi davranamıyor. sevgilinn elini tutsan karşıdan amca cıklamaya başlıyor. bunların kaynağınıda dine bağlıyorum. kendi naçizane görüşümdür.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Dedikodu

0|1
    0|0
  • siyasete dini alet etmeleri... ve neredeyse hergun bır kadının esınden bosanmak ıstemesı nedenıyle oldurulmesı ... bosanmanın sankı erkeklıgın namusu gıtmesı gıbı algı yaratılması ...

0|1
    0|0
  • Saygısızlık

0|1
    0|0
  • Herkes robot olmus.. daha otesi yaz yaz bitmez f*ck this world.

0|1
    0|0
  • insanların birbirlerine karşı tahammülsüz olmaları saygısız olmaları hep benci olmaları vs, vs

0|1
    0|0
  • Herkesin kendini dusunmesi

0|1
    0|0
  • sorun yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...