Annemi mahallemizden bir genç ile yakaladım?

Gizli Üye
şu an hayatımın en kötü gününü yaşıyorum 21 yaşındayım babam gemilerde de çalışan birisi ve en az 3-4 aydan aşağı eve gelmiyor halbuki annemle de araları çok iyidir. Benden büyük il dışında okuyan bir ablam var annemde ev hanımı ve hanımefendi ağır başlılığı ile bilinen bir kadındı bize ahlaklı namuslu olmayı öğretirdi ki mahalleden 26 yaşındaki yeni evli bir adamı 2 yıldır ben okuldayken eve alıyormuş.
Nasıl olur ya ağlayarak utanmadan bende bir kadınım 47 yaşındayım öyle herkesle olmaz babanı seviyorum ama baban beni mutlu edemiyor söz kimseye söyleme dedi
Kaldıki ben şok olunca o it herifte korkudan panikten beni yumruklayıp kaçtı.
Ve hala o adamı savunuyor telaş yaptı onuda anla korktu sen zarar vereceksin diye dedi.
Ya hiç bir şey koymuyor annemin kendi oğlu kırığı tarafından dövülüyor ses etmiyor.
Kesinlikle annem olamaz o kadın
Sizce babama söyleyim mi ablam babam ben rezil oluruz babam kesin çok kötü şeyler yapar.
Çok çaresizim arkadaşlar
Annemi mahallemizden bir genç ile yakaladım?