Kızlar, KIZLAR AÇIKLAMAYI OKUR MUSUNUZ? YARDIMCI OLUN?

Merhaba öncelikle. Şimdi benim aslında yazacaklarım çok uzun ama okumaya üşeneceksiniz biliyorum :)
Biz 4 arkadaşız. Sürekli aramızda tartışmalar var. Ama devamlı. Herkes birbirinden şikayetçi. Yani kişilik anlamında. Sen bana böyle neden baktın. Çok kötü bakıyorsun değiştirmelisin. Ne bileyim işte mesela en ufak bir silgiden bile tartışma çıkıyor saçma sapan. Bu sorunların olmaması için ne yapmalıyız? Yardımcı olur musunuz kızlar. Şimdiden teşekkür ederim. Bir de arkadaş kaybetme korkum var galiba :))) Onun bir çözümü var mı?

Güncellemeler:

Biz 4 arkadaşız. Sürekli aramızda tartışmalar var. Ama devamlı. Herkes birbirinden şikayetçi. Yani kişilik anlamında. Sen bana böyle neden baktın. Çok kötü bakıyorsun değiştirmelisin. Ne bileyim işte mesela en ufak bir silgiden bile tartışma çıkıyor saçma sapan. Bu sorunların olmaması için ne yapmalıyız? Yardımcı olur musunuz kızlar. Şimdiden teşekkür ederim. Bir de arkadaş kaybetme korkum var galiba yardımcı oluuun lütfen ! :) :)

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim de 4 kişilik bir arkadaş grubun var ve aynı sorunları biz de yaşıyoruz. Bunu yenmek için kimseyi hareketlerine göre yargılamayın. Altındaki anlama bakın. Birbirinizi daha iyi tanıyın ve gıcık edecek davranışları yapmaktan kaçının. Ayrıca sen kendin olduğun, doğru söylediğin ve kimsenin moralini bozmadığın sürece arkadaşsız kalmasın :)

0|0
    0|0
    • Peki ya o arkadaşlıkta herkes birbirine eşit davranmıyorsa biri birine daha çok yakınsa. Benim düşüncem eğer o 4 kişilik grupsa 4 kişi eşit olmalı biri birine daha fazla sevgi beslemememli biri birinden fazla onunla vakit geçirmek istememeli. Sorunalrın birçoğu da buradan çıkıyor bence

• Tabi sorun oradan çıkar. Ama zaten dediğin gibiyse o grup 4 kişilik değil 2 kişiliktir ve diğerleri de normal arkadaştır. Bunu değiştiremezsin. Bu yüzden sen de diğerini al ve onunla yakınlaş. O zaman ayrı ikili gruplar olur ve daha iyi anlaşırsınız.

Yükleniyor...