KS'da bu 3 dini inançtan birine mensup olan başkaları da var mı veya böyle kişiler tanıyor musunuz?

Benim tanıdıklarım kendim ve bu kişiler
@HayalperestPisicik
@Sedefss
@audinceee
@-Angeliciouss-
Peki sizin aranızda böyleleri var mı veya tanıdığınız var mı?

• LaVeyan SatanizmKS'da bu 3 dini inançtan birine mensup olan başkaları da var mı veya böyle kişiler tanıyor musunuz?
    53% (10)50% (4)52% (14)Oy Ver
  • Spiritual SatanizmKS'da bu 3 dini inançtan birine mensup olan başkaları da var mı veya böyle kişiler tanıyor musunuz?
    21% (4)25% (2)22% (6)Oy Ver
  • VikanKS'da bu 3 dini inançtan birine mensup olan başkaları da var mı veya böyle kişiler tanıyor musunuz?
    26% (5)25% (2)26% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

4|1
12|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Spiritual satanistim

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 9

• Agnostisizm.

1|2
    0|0
  • Ne demek oluyor ki bu dini gorusler ben bilmiyom az aciklayin? Kedi kesmiyonuz insallah :D?

0|3
    0|0
  • Ben protestan ahlaklı kapitalist müslüman faşistim

2|2
    0|0
  • Satanist kesen kedi grubundayım. Şaka bir yana bunlar felsefi düşünceler değil mi? Din yazmışsın da bilmediğimden soruyorum.

1|2
    0|0
  • Fazla dengesiz yok ya

1|2
    0|0
  • satanistlik bence psikolojisi bozuk kısılerın uydurdugu bısı ve pesıne kendı gıbı ınsanları surukluyor, hadi ateistliği agnostliği deistliği anlarımda satanıstık nedır ya sacmalıktan ıbaret

0|2
    0|0
    • LaVeyan satanizmin Ateistlikten pek bir farkı yok ki

• ateistlikle pek bı farkı yokmu? satanıstler seytanı sembol olarak goruyo dıyosun kendı grubun ıcın, ateıstler seytanı yok sayıyo oyle bısıyın olmadıgını soyluyor ama satanıstlıgın bazıları ona tapıyo senın grubun onu sembol olarak gosterıyo demekkı oyle bı varlıga ınanıyo kı onu sembol olarak gosterebılıyo ateıstlıkle alakası bıle yok wıkıpedıadan baktımda laveyanın kurucusunun dedıklerı celıskılıymıs zaten yanı oyle her populer olan seyler guzel ve dogru olmuyor

• Bir zamanlar...

0|2
    0|0
  • Şu farklı olma çabasını bırakın

0|3
    0|0
    • Acınası insanlar sizi

• Dünyaya şans eseri geldik ve ölüm bir yok oluştur

• Bu kadar mükemmellik şans eseri nasıl olabiliyor peki sizin düşüncenizde? Bugün kendi mutfağına bile girsen seni kastediyorum, mutfakta bile düzen var kaşıklar çatallar bir yerde, tabaklar bir yerde , yemekler bir yerde buzdolabı ayrı bir yerde. Ben mutfağa girip desemki bu kadar mukemmel düzen uyum hepsinin bir yere dizilmesi tamamen şans eseri olmuş bu uyum ve düzen hepsi tesadüfen oluşmuş desem senin mutfağına girip, bana gülmez misin?

• Allah akıl fikir versin. Yaradana inanmayıp, gene O'nun yarattığı şeytana inanıyosunuz. Bunuda mantıklı buluyorsunuz.

0|4
    0|0
Yükleniyor...