Oruç tutmasam olmaz mı :/ ?

Mide-bağırsak problemim var. Endoskopi yaptırdım zaten, doktor da uzun süre aç kalmamamı söyledi. Dün oruç tuttum. Kabız oldum, bir de kustum. Tansiyonum falan yükseldi. Lavabodan zor aldı annem beni. Şimdi ben oruç tutmasam olmaz mı? :/ Tutmak istiyorum. Vicdan azabı çekiyorum ama vücudum dayanmıyor.

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yav şu telefonları boş boş kurcalayıp candy crush oynuycanıza bunları araştırın sağlık sorunun varsa tutman haram zaten kızım git bir yetimin hayvanın karsını doyur sevabını kazan allah allah 8 seferdir aynı sorular çıkıyo karşıma aynı satırları yazmaktan sıkıldım geçmiş olsun allah şifa versin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olur izin verdim 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Olur

0|0
    0|0
  • Canın nasıl isterse

0|0
    0|0
  • olur tabi sağlık önemli

0|0
    0|0
  • sağlığını etkiliyorsa ve doktorlarda bunun sağlığına etkisi olduğunu söylüyorsa tutma tabiki, sağlığına kavuşunca ilerleyen zamanlarda tutarsin, eğer olaki hiçbir zaman bu konuda sağlıklı olmayacaksa kefelatini odersin

0|0
    0|0
  • sağlık problemin varsa tutma

0|0
    0|0
  • Hepimiz biliyoruz ki sağlık sorunun varsa tutamayabildiğini

0|0
    0|0
  • tutma sana oruç sevap değil kendine eziyet edip günaha girme

0|0
    0|0
  • Günah tutma

0|0
    0|0
  • Sorun varsa tutmayacaksın tabi onun yerine fitre verebiliyorsan fitre ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sağlığın oruç dan daha mı önemli biraz mantıklı düşünün biraz Allah akıl vermiş diymi bunu kullanın yani.

0|0
    0|0
  • Hastalık hallerinde oruç tutmak mekruhtur. Hastalığı sebebiyle oruç tutmakta zorlanan ve oruç tuttukça hastalığı artabilecek olan kişiler iyileştikten sonra kaza etmek üzere oruç tutmayabilirler.

0|0
    0|0
  • Doktor aç kalma demiş. Karar senin?

0|0
    0|0
  • Tutma sağlık herşeyden önce gelir.

0|0
    0|0
  • İyileştiğinde borcunu ödemek şartıyla tutmayabilirsin, hastalığın var çünkü. Allah şifa versin

0|0
    0|0
  • Sonucta denemişsin bence tutma saglık onemli

0|0
    0|0
  • Bana özelden yazabilir misin

0|0
    0|0
Yükleniyor...