Vezneciler'de bomba patlamış! O çevrede oturan arkadaşlarımız var mı?

Daha yeni veznecilerde bomba patlamış, daha doğrusu çevik kuvvet otobüsünün yakınında patlatmışlar, çevrede oturan arkadaşlarımız var mı? Allah sonumuzu hayreylesin

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• 7 şehit ve çok sayıda yaralı var. Karsindaki dinden imandan uzak olunca ne ramazan dinliyor ne başka birşey

2|1
    0|0
    • Kesinlikle ya, mubarek aydayiz bari bu ayda insan olun

En İyi Kız Görüşü

• Deprem, metrobüs, bomba şu an bir meteor eksik tövbe bismillah. Allah sonumuzu hayretsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Uniyi beyazıtda okuyan biri olarak orayadami bukastilar diyorum gerci sultanahmetdede patlamisti uzuldum turist cok beyazit vezneciler tarafinda olumsuz etkiler ins can kaybi yoktur Allah yardimcilari olsun.

1|0
    0|0
    • Amin, sende kendine dikkat et tehlikeli yerlerde yasiyorsun, Allah kolaylik versin

• Yok bitti uni ama İstanbul evet saol.

• Ülkeyi ramazanda da rahat bırakmıyorlar onca şehit bir sürü dükkan kepenk kapattı Sultanahmet saldırısonda yakınlardaydım ülkemize bu yapılanı hiç bir olay ideoloji haklı ve temiz çıkaramaz.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle katiliyorum sana, amaclari ne bilmiyorum ama bu kadar cana mal olucak bir baris dusunemiyorum

• 7 polis 4 sivil hayatını kaybetmiş bunu yapanların kokunü kazımak lazım tez zamanda inşallah 😠

2|0
    0|0
  • Allah yardimcimiz olsun

1|0
    0|0
  • Ülke kötüye gidiyor

1|0
    0|0
  • 7 Polis 4 Sivil Şehidimiz Var..

1|0
    0|0
  • Haseki hastanesinin önü yaralılarla kaynıyordu

1|0
    0|0
  • evet şehitlr var ülke ne hale geldi arkadaşlar siyasi konuşmuyorum ama can güvenliğimiz kalmadı eskiden hafta sonu planları yapardım şimdi sabah evden çıkıyorum akşam dönebilecemmi belli değil dönünce de şükür ediyorum kadermiş gibi...

1|0
    0|0
  • Hayur

0|0
    0|0
  • 11 sehit 36 yaralı varmıs

1|0
    0|0
  • İsyan ediyorum anasını skm temizlesinler idam geri gelsin bune ya

1|0
    0|0
  • O ÇEVREDE İKAMET YERİ YOK Kİ

1|0
    0|0
  • Ben veznecilere yakınım şu an helikopterler arabalar gidip geliyor sürekli...

1|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • allah yardım etsın

1|0
    0|0
  • eyvah

1|0
    0|0
  • Duydum ama net bilgi yok

0|0
    0|0
  • Vezneciler neresi oluyor?

0|0
    0|0
  • hayır filan kalmadı iç savaş kapımızda geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Aliştik artik.. en kötüsüde bu , bombadan bile..

0|0
    0|0
  • 2 km mesafedeyim ofisin camları çatladı

0|0
    0|0
  • diyelimki var napcan?_

0|0
    0|0
    • Ne gereksiz insanlarsiniz gercekten ya olsa ne mi yapicam? Soru sorma yetkisinde olmayinca kaldiriliyor soru biliyorsun, bos bos konusma

Kızlar Ne Diyor 2

• İstanbul'da oturmuyoruz

0|0
    0|0
  • Orası neresi

0|0
    0|0
    • Ölü yaralı var mı

• Fatihin ilerisi, beyazit diyim ben sana, yarali var agir yaralilarda var olu sayisi net belli degil yok heralde yeni oldugundan detayli bilgi sunulmamis

• Allah yardım etsin geçmiş olsun yaralılara şifa olsun 😔

Yükleniyor...