Eşe haber verilmeden misafir almak?

Bir hafta oncesinden pazar gunu icin olan pragramimi soylemis olmama sinavimin olmasina ve arkadasimin kahvaltiya gelecegini bilmesine ragmen 1.5 senedir benim aileme saygi sevgi vefa gostermeyen esim cts GECESI ansizin annesi ve teyzesini getirtir sadece cay icip gideceklerini dusunurken teyzesinin nerde yaticam lafiyla bir sok daha geciririm. Bunun sonucunda olanlar mi sinavdan gelirim kardesim kacta gidecegiz abla der ve teyzsi bana demedigi lafi birakmaz kapiyi carpar gider isin kotusu esimse hic agzini acip yapici olmaz ve bide ustune ramazanin ilk iftar gunu babamlara giderken yolda kavga edip ayriliriz sizce nasil davranmam lazimdi acaba bir program varken aniden yatili gelen gece gelen misafire tavrim ne olmaliydi hem agirlamis ve hic birsey dememisken suclu oldugum halde benim zoruma giden tek sey ben ona gunler oncesi yapacaklarimi haber verirken onun ailesini akrabasini ansizin habersiz eve getirtmesi?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• seçimlerini yanlış yapmışsın hayatta.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Can sıkıcı durumlar ama evlilik kolay değil sabır tahammül ister

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• O kadar düşüncesiz olunmaz ya
    bu adamlar ne yiyor ne içiyor da bu kafaya sahip oluyor anlamış değilim

0|0
    0|0
  • Habersiz iş olmaz

0|0
    0|0
  • sünepe bir tavır kocanınki
    evde dmeokrasi yaşanmıyormuş yazık

0|0
    0|0
  • Belli ki seni maddi manevi kullanmis. Sen isyerinde ki adama yonel bence...

0|0
    0|0
    • Oyle bir niyetim yok kimseyi dusunmuyorum ama evet sonuna kadar kullandi beni :(

• :) Peki sen bilirsin. Anlattiklarina cozum sadece zaman. Ya ayrilacaksiniz ya da zamana birakip duzelip duzelmeyecegine karar vereceksiniz. Maddi acidan kendini ezdirtme ama :/

• Saygısızlık olarak nitelendiririm

0|0
    0|0
    • Birde teyzesi agzini acip biz gelince mi misafir is guc cikartiyorsun istemiyorsanda belli ediyorsun diyip konustugunda agzini acipta ara yapici bisi demiyor koca yaa insan ben kotu bile olsam sirf deger verdiginden arkamda durur ya da bir orta yolu bulur ama kiymet yok sevgi yokki

• Karmakarışık doğru olanı yapmışsın ama yapıcı olmamış

0|0
    0|0
  • hiç sevmem 3. cü sınıf yatılı akrabayı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Olmaz

0|0
    0|0
  • 24 yasinda evlenirsen olcagi o bak ben de senke ayni yastayim kafam rahat 28 29 a kadar dusunmuyorm

0|0
    0|0
    • Bunun yasla alakasi yok yasa kalsa ben daha 7 yasinda hayatin nasil oldugunu anladim o yasta olgunlaaya basladim ztn bu yasla değil hayatina girecek adamin karakteriyle alakali sen 29 unda bulsan birini evlensen insallah olmazda oda serefsizin teki ciksa hayatini zindan etse sana keske daha gec evlenseydim mi diyeceksin?

• Yok benim demek istedigim bir yandan da uzun zaman taniman gerek sen bu adami kac yil tanidin sanirim cok az tanimissindir. Cunku genel de erken yapilan evlilikler de uzun surmesi icin bence ya gorucu usulu olmasi gerekir ya da 3 4 yil taniman gerekir. Umarim her sey yoluna girer arkadasim. Ama omur boyu gecirecegin bir insan laftan sozden anlamiyorsa onda sorun var demektir.

• İsyerindeki adamın senden hoşlanıp hoşlanmadigiyla neden ilgileniyodun ki

0|0
    0|0
    • Ilgilenmiyordum ztn mesafeli duruyorum adamsa he defasinda yakin olmaya calisiyordu sukur ki sonunda uzak niyetini bilmedigimden duygusal olarak ne hissediyorda boyle davraniyor die merak ettim hepsi bu

• Peki

Yükleniyor...