Herkese +1. Neden insanlar böyle?

Kendimi çok yalnız hissediyorum. Dışlanıyorum, sevilmiyorum.3 tane eltim var. Üçüde dışlıyor beni. Neden böyle yapıyorlar. Eşimi çok seviyorum ama eltilerimle de görüşmek istemiyorum. Küçük olduğum için mi dışlanıyorum. Mesela eltimin kızının mevlüdünde altın takmadık. Diğer 2 eltim altın taktı. Olay oldu. Benim daha çocuğum yok. Hem ilerde onların çocukları evlenecek. Bunu hiç düşünmüyorlar. Sosyal medyadan takip ediyorum hep eltilerimi. Nispet yapıyorlar bana. Çok bunalıyorum

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Eşin seni el üstünde tutuyor gözününün içine bakıyorsa kıskançlık yapıyorlardır. Alrın konusuna gelincede bu seni ilgilendirmez ki. Yani eşin alır sana verirse sen takarsın. Bırak kim ne derse ne yaparsa yapsın kocana bak sen.

1|0
    0|0
    • Evet, eşim bir dediğimi ikiletmez.
      Mükemmel bir insan. Ne istersem yapar. Belki kıskanıyorlardır beni. Ama işte ailesini sevemedim bir türlü.

• Eşinle bir sorunun yoksa bırak onları sevmesinler seni. Eltiler arasında olabiliyor böyle durumlar. Özellikle eşleri ile araları iyi değilse ya da istedikleri gibi davranmıyorlarsa kıskançlık yapıyorlar.

Erkekler Ne Diyor 5

• Keşke taksaymışsın altını benim çocuğum yok diye böyle bişey yapman saçma neticede kocanın kardeşinin çocuğu olmuş. Bunda karşılık beklenerek hareket edilmez..

1|0
    0|0
    • Ama hepsi karşılık bekliyor. Nişanımda altın takmadılar bana

• mesele sen değilsin senin kocan, eşin, nişanlın. Benim 30 yıllık kardeşime ne takacağımı 3 gün önce gelmiş karım belirleyemez..

• Çok haklısın. Doğru söylüyorsun. Ama eltim bizim takmadığımız altının lafını etmeye nasıl cürret eder. Bu ne küstahlık. Bu ne hadsizlik!
      Madem ben 3 günlük eşi olarak altın konusunu belirleyemem. Peki benim eltim bunu ne hakla belirler?

• Sen evinde mutluysa gerisini boşver

1|0
    0|0
  • Bence sen cok bunalmıssın onlarıda takıntı halıne getırmıssın bosver takma bukadr.. sonucta onlar kimki

1|0
    0|0
  • Umarım düzelirsiniz. Onları takip ederek üzme kendini.

1|0
    0|0
  • İnsanlari taniyan yanlizlasir hz ali

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yav sen neyin peşindesin Allah eltilerine yardım etsin kaç kere daha sorunu sormayı düşünüyorsun sen iyi değilsin söylim bak 😂

1|0
    0|0
    • Çok güldürdün ebni :) Evet iyi değilim.. :))))

Yükleniyor...