Yaşından büyük göstermek sizce nasıl bir duygu?

Olduğu yaştan büyük göstermek sizce nasıl bir duygu. 22 yaşında olmama rağmen işyerinde hep büyük olduğumu söylerler. 25-26 yaşlarında gösterdiğimi söylüyorlar. Bazı dengesizler çıkıp daha büyük söylüyor bazen hoşuma gidiyor bazen de sinir oluyorum. Sizce nasıl bişey büyük göstermek 😂😂

0|1
10|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• bence cokta iyi bir sey degil yasindan büyük göstermek. 22 yasinda bile nerdeyse 30 diyolarsa 50 yasinda 70 yasinda gibi görünürsün. Ben mesela 20 yasina giricem 17 falan diyolar buda beni sevindiriyo yasimdan Kücük göstermem cünkü bu demektir ki nene olsam bile mesela 60 yasinda falan hala genc gözükürüm. biraz tuhaf bir cümle oldu umarim anlamissindir :D

0|0
    0|0
  • Küçükken yaşın büyük gösterilmesi hoş geliyor ama ilerde yaşından küçük gösteriyorsun demeleri daha güzel

1|0
    0|0
    • O günleri de görürüz inşallah. Arkadaşların babası gibi durmaktan iyidir

• Ne güzel işte. Ben 18 gösteriyorum 22 olmama rağmen bazen 15 16 diyen bile oluyor. Küçük göstermektense biraz olgun göstermek daha iyi

0|0
    0|0
  • Bence kötü

0|0
    0|0
  • Çevrendeki insanlar senden büyükse bence güzel bişey daha olgun duruyosun ve çocuk muamelesi görmüyosun

0|0
    0|0
  • kötü bir duygu sanırım. bende 22 yaşındayım ve daha küçük gösterdiğimi söylerler hoşuma gider

0|0
    0|0
  • Olgun iyi 😄

0|0
    0|0
  • Banada öyle diyorlar hayır sorduk mu yani napalım yani

0|0
    0|0
  • Erkek icin iyi. Evlen iste :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bende de durum tam tersi :D yasim 25 ama 22-21 filan saniyorlar :S kotu bir durum benimkisi hic sevmiyorum surekli ufak saniyorlar lanet bir durum, bence senin durum daha iyi👍Chelsea de oynayan Diego Costa kadar buyuk gostermiyorsan sorun yok :D Costa 25-30 lu yaslarinda ama tipi 40 ve uzeri gibi duruyor :D

0|0
    0|0
  • Guzel

0|0
    0|0
  • Benide 30 yaşında olmama rağmen 20 yaşında zannediyorlar en fazla 23 24 diyorlar bir bakıma iyi bir bakıma kötü

1|0
    0|0
  • Olgun görünmek bir erkek için her zaman iyidir. Her zaman 1/2 adım önde olursun. Kızlar olgun erkekleri seviyor, tabi bunu kişisel gelişimlede tamamlarsan 10 numara olursun. 😎😏

0|0
    0|0
  • İyi duygu

0|0
    0|0
  • Sadece gençlikte güzel. Bende tam tersi 😁😁

0|0
    0|0
  • ben 19 diyince inanmiyorlar bence hem iyi hem kotu

0|0
    0|0
    • Hacı bir yere kadar iyi ya. Geçen salonda spor yapıyorum yeni basladım 2 ay oldu. Kaslı herifin biri yardım ediyo geldi bana abi senin mühendis olma ihtimalin var mı dedi😂 Bende çaktrmadım hic devam ettim

• Bakiniz ben hdjdjd

0|0
    0|0
  • güzel tabi kardeşim sende onlara söyle :D

0|0
    0|0
  • olgun göstermek her zaman iyidir ;)

0|0
    0|0
  • yaşından küçük göstermekten iyidir. ergenmişsin gibi davranmazlar en azından

0|0
    0|0
Yükleniyor...