Beyler bayanlar itiraf vakti geldi, kimler ne söyleyecek bakalım?

ilk benim başlamam gerekirseee : otobüslere tek binemiyorum fobim var ve aynalı bir odada yattığımda korkuyorumm :/

Güncellemeler:
itiraf ediyorum babamın abim içiyor diye bildiği sigaraları ben almıştım :D

1|1
17|34

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• Mahalle arkadasima kiz numarasi diye tüpçünun numarasını vermiştim. ( 2 hafta sonra yaninda işe başlamiş)
    Hic bir kiza el kaldirmadim ama 2 ye giderken bir kizi dövdurmustum. (Hakedende ediyor)

0|0
    0|0
    • Bende 2. Sınıfta rastgele taş atmıştım kızın kafasına gelmişti 😂

• işte gerçek dostluk bu.. :D

• Aynen şu an o ikisi ile hala görüşüyorum 😂😂

• ben aslında fake im. ismim aylin

2|0
    0|0
  • Bugün cafeye gitmiştik t shirt sürekli omuzumdan kayıyodu bende tersmi giydim acaba dedim terste giymemişim wc ye gittim içinde bişeymi var bakayım diye tam çıkardım üstüm çıplak 2 tane kız girdi çok utandım yanlışlıkla bayan wc girmişim kızların hoşuna gitti bu durum ondan sonra beraber oturduk zaten :d

0|0
    0|0
  • itiraf ediyorum misafir cocugunu tek ayak ustunde tutup daha sonra orasina burasina cimcik atıp agladigi vakit komiklik yaparak sesini bastirmaya calisan bendim.

0|0
    0|0
  • Zamanında çöp konteynırına kedi saklayıp kapağını kapatan daha sonra o kapağı açıp birine saldırmasına sebep olan bendim :D Çok komikti ama :D

0|0
    0|0
    • naleett :D o anı yaşayan biri olarak artık çöp kutularının yanına yaklaşamıyorum..

• ben aslında bu kdr yakısklı değilim :D

0|0
    0|0
  • itirafı iftar diye okuyan bir ben miyim?

0|0
    0|0
  • itiraf ediyorum ; oynadığım oyuna bu akşam 400 tl yatırdım , annem duysa beni oyar :D :D

0|0
    0|0
    • ovvv, sıkıntı büyük desene ve ne oynuyorsun merak ettim, lol falan mı :D

• yok lol değil , bizim küçüklüğümüzde ateri de oynadığımız oyunu 2016 ya uyarlamışlar dehşet bir online oyun , hiç üye boşlalmıyo hep full :D ama adını veremem mafeles :>) iyi geceler

• iyi gecelerr :)

• evet itiraf ediyorum ben cok yakisikliyim

0|0
    0|0
  • sapkasiz yatamam

0|0
    0|0
  • Bunlar itiraf degil ki

0|0
    0|0
  • çocukken çok yaramazdım

0|0
    0|0
  • işe gitmek istemiyorum, daha ilk günden ustabaşı ile tartışma yaşadım. kendi işim dışında bana iş vermesine uyuz oldum lavuğun.

0|0
    0|0
  • Uykum var

0|0
    0|0
  • İtiraf ediyorum :D İtiraf edicek birşey bulamadım :D

0|0
    0|0
  • Dolaptaki soğuk suyu ben içtim, ve doldurmadan geri koydum !

0|0
    0|0
  • ben çok zenginim

0|0
    0|0
  • Kedi fobim var.

0|0
    0|0
  • Sevgilimden ayrıldım seex hayatım sıfırdı geçen gece bir kadınla otele gittik kadın soyunduğunda çok iğrenç geldi sevişmeden gönderdim.

0|0
    0|0
  • evlenememekten korkuyorum. evlensem bile mutlu olamamaktan sanki bu dünyada beni kaldırabilecek bir kadın yok gibi sanki.

0|0
    0|0
  • Aynalar zaten gıcık oluyo haklısın

0|0
    0|0
  • Şimdi neyi itiraf edeyimki bilemedim.

0|0
    0|0
  • Burada 18-24yas kiz olsa istiyorum cok azdim deli gibi oral istiyoeum ona yapmak icin

0|0
    0|0
  • Özledim

0|0
    0|0
  • Sexden vazgeçemiyorum :D

0|0
    0|0
  • İtiraf ediyorum 5aydır köyüme gitmiyorum özledim 😭😭😭😭

0|0
    0|0
  • Aşırı dar alanlarda duramam

0|0
    0|0
  • İtiraf ediyorum. Lezbiyenim 😢 tövbe yarab. İtiraf edecek bir şey bulamadım

0|0
    0|0
  • Sadece yüksek o da korku değil enteresan başım döner.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

• Itiraf ediyorum ben bir aptalim.

0|0
    0|0
  • İtiraf edecek bir şeyim yokmuş ya lan onu farkettim şimdi. 😀

0|0
    0|0
  • Kullanildigimi anladigim anda arkadaslarimin yaninda param az gibi davranirdim

1|1
    0|0
  • Asansöre tek binemem

0|0
    0|0
  • Aklıma gelmedi

0|0
    0|0
  • itiraf ediyorum eskiden sinir olduğum akrep akrabalarımıza o şaçma otomatik aramaları ben yapmıştım :D

0|0
    0|0
  • Kedilerden çok korkarım ve 2 gündür rüyamda ısrarla birini görüyorum😅

0|0
    0|0
  • Redbull içince deli gibi temizlik yapıyorum ama bunu annem Duymasın yoksa vay halime... 😕😅

0|1
    0|0
  • Mutfaktayım neden geldiğimi unuttum. İlahi güçler günah işlememe izin vermiyor sanırım

0|0
    0|0
  • babaannem kaşar

0|0
    0|0
  • İtiraf ne edeyim yok kü

0|0
    0|0
  • Aynada kendimi gormekten nefret ediyorum ve biri bana bakinca rahatsiz oluyorum

0|0
    0|0
  • karanlıkta duramam

0|0
    0|0
  • Küçükken kuzenim tarafından taciz edildigim için tanımadığım evde tek yatamıyorım artık

0|0
    0|0
    • ovv, baya büyük bir itiraftı bu, umarım cezasını çeker, ne diyim bilemedim şimdi...

• Aman kimseye söyleyemedim zaten bari burda beni tanımayan insanlara söyleyip rahatlayayım:)

• tabii, orası öyle ve bu arada konuşup anlatmak istersen mesaj at, yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince :)

• İtiraf edıyorum deli gibi bebek ıstıyorum :(

0|0
    0|0
  • hergun aglarm aglamadgm gun yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...