Üniversiteden mezun oldum ve bir aylık tatildeyim. hayattan tat alamıyorum hiç. ne yapmalıyım?

birde bu ara etrafımdaki insanlardan çok ölüm olayı duyuyorum. ölümü cok yakın hissediyorum. boş boş yasıyomusum gibi amacsız öyle. bunaldım valla. şimdi bile ağlayasım var cok

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Uni den yeni mezun olunca insan kendini bir boslukta hissediyor harbiden, arkadaslar hep farkli sehirlere dagiliyor filan.. dedikleri gibi ilk 1 sene filan biraz sıkınti cekiyor insan ama sonra alisiyorsun sanirim biraz yalnizliga biraz bosvermislige, sakinlige vb seylere :S hayat bana da bazen cok bos geliyor ama napalim iste idare ediyoz :S

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen bendede oluyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bir ses bir nefes arıyor insan...

1|0
    0|0
  • Hayattan hic zevk almiyorum yeaa

0|0
    0|0
  • Ağlamak güzeldir

0|0
    0|0
    • bıktım ağlamaktan bir sonucu da yok

• yok tesekkurler

• Rica ederim.

• 2 sene sonra düzelirsin

0|0
    0|0
  • Ağlamak iyi gelir

0|0
    0|0
  • Evlen

0|0
    0|0
    • evlenilecek adam yok maalesef. hem daha mesleğime baslamadım

• Nerde tatil yapiyorsun

0|0
    0|0
    • tatil falan yok gibi maalesef evdeyim

• bende gezmek falan da var da ramazan elımı kolumu baglıyo. evde ve ıftarlarda gecırıyorum

• Malesef öyle oluyor temmuzdan sonra rahatliyorum o zaman serbestim biraz gezerim sonra tekrar okula devam

• aynı ben çözüm bulursan haber et

0|0
    0|0
  • Bendede oluyordu maneviyat eksikliğinden.
    Namaza başladım icim artik daha ferah :)

0|0
    0|0
    • hep baslıyorum baslıyorum baslıyorum ama bı sure sonra bişey cıkıyo ve bırakıyorum

• Bende cok baslayip biraktm sonra kendim düşündüm dunyaya gelme amacim ne diye. yani kendimizi cok kaptrmamak lazimmis bu dunyaya :)

• kesınlıkle

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...