En eğlenceli halk müziği/oyunu hangisi?

detaycım bir yalnız bırak bizi.. sen anlamazsın oyun havalarından fsdaghfdah

Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|2
4|4

En İyi Kız Görüşü

• a delalım

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• C tabi koçlara bak Ankara havası gibi var mı :D aradaki farka bak bir kere hem müzik hem oynayış olarak
    @atarlı_şekerpare sence hangisi kanki? :D

1|0
    0|0
  • Çayda çıra

0|0
    0|0
  • güzelim horon kadar oynatan şarkı var mı :)

0|0
    0|0
    • Var C Ankara havası bir c şıkkını dinle hele ondaki çoşku ondaki ritim ondaki müzik senin horonunda var mı hele oynayışa hiç girmiyom bilee laa karedenizli bebe.

• uşağum horonun onlarca oynanış çeşidi var bazıları yavaş bazıları çok hızlıdır senin Ankara oyununu havada karada yener :)

• hahah :D len senin horonlarını karadeniz bebelerinden başkası işaretlemez istedin horonu gönder benim ki kadar yine olamaz kulak var bir kere :D Karadeniz müziklerini biliyorum ve seviyorum gerçekden güzeller var ama şu müzik bir başka... :D Bide havada karada yener demiş oooo tüm türkiyenin düğün müziklerinde Ankara havaları çalıyor ama ne iş? Seninkini çalan bir yer gördün mü bir tek lazlarda tüm karadeniz bile çalmıyor :D Pek iddaalısın la bebe uşağum :D Merak etme seviliyonuz ama yani gerçeklerde ortada. Bu arada horon değil de arabesk şarkılarınız felan güzel onur atmaca- Allahum al canumi , Selçuk balcı - deniz üstünde fener , Altan civelek - deniz gözlüm vb :D Bunlar on numara ama kederlenmek için güzel :D

Yükleniyor...