Uzaylıların gerçek olduguna inanıyormusun Sence e Bu evrende yanlız degilmiyiz ?

Baya bir araştırılmış bir konu yaklaşık 70 yıl felan geçmiş şuanki 51. bölgeye düşen bir uzaylı aracını ABD Buluyor ve oraya üs yapıp inceleme yapıyorlar. orada calışmış kişilerin cektigi resimler anlattıkları felan var. Ben şahsen kanıt olsada olmasada bu evrende yanlız oldugumuza inanmıyorum koskoca evrende tek biz olamayız piramitleri ve bazı büyük yapıtları şehirleri herhalde insanların hiçbirşeyi olmadan yapmamıştır ve koskoca 1000 sene sen git bilgisayarı telefonu v. s bir sürü şeyi bulama 1950 den sonra herşeyi bul ve bunlar hep amerikadan çıksın şaşırtıcı bir olay benim düşüncelerim bu sizinkileri merak ediyorum

Güncellemeler:
Bide şöyle birşey var bazı insanlar uzaylılarla cinsel ilişkiye girmişler zorla sizin başınıza gelse ne yapardınız?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Kesinlikle yalnız değiliz

0|1
    0|0
  • Cinlerle uzaylilar ayni olabilir mi acaba belki uzayli diye onlardan bahsediyoruzdur?

0|1
    0|0
    • Cinler Kuran'ı Kerimde Geçen varlıklardır yanlız olmadıgımızda kuran'ı kerimde çarpıcı olarak belirtilmiş ama nasıl oldugu bılınmıyor

• Iste belki onlardir olamaz mi

• Evrende başka canlılar vardır ama 51. bölgeye uzaylı düştü muhabbeti tamamen efsaneden ibaret

0|1
    0|0
    • %100 Emin olamayız ama öyle bir varsayım degil şahit var ve CIA Bu bilgileri 2003 ' de orada calışanlar yaydıgından açıklama yaparak dogruladı

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...