22 yasındayım hacca gitmek istiyorum ama?

22 yasındayım hacca gitmek istiyorum ailemle beraber onlarda bir kaç seneye gidebilir ama benim yaşım daha genc herkes simdi gitme diyor onun kuralları var daha cok günaha girersin diyolar onları bu kadar korkutan şey ne? Ben kafaya koyduysam neden bana destek olmuyorlar moralim acayip bozuluuo tek basımayım gibi kimseue anlatmıyorum, bu, yüzden hep tersini konusuyolar

Güncellemeler:
Bakar msnz
Nnn

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• yuh yaa ne demek günah?
    küçücük cocuklar gidiyor.
    ya ne cahil insanlar var.

0|1
    0|0
    • Ya sen hacdan dönünce hacı gibi davranmazsan günah olur diyorlar iştr hevesimi kırılsındiye mi yapı yo lar bilmiyorum

• onları şeytan konuşturuyor heralde.
      ya cok kızdım.
      her insana nasip olmaz demek yerine bunu mu diyorlar.
      sen zaten elinden geldigi kadar yerine getirmeye calısırsın ama dinleme oyle insanları yaa.
      senin yerinde olmak vardı.
      tadını cıkar :)

En İyi Erkek Görüşü

• insan herzaman temiz güzel bir mümin olmali ne kuraliymis o, hac yerine umreyede gidebilirsin

0|1
    0|0
    • Oraya kadar gitmişken haccı yapayım diyorum cok varlıklı değiliz

• haccini yap ozaman kardesim kimseye kulak asma onlar sacmalamis resmen insan herzaman düzgün olmali. onlarin dedigi suna variyor oruc tutma günah isliyebilirsin namaz kilma günah isliyebilirsin gibi sacmalik, hacca gidiceksinki oralarin güzelligini görüceksin oralara sana cok sey katicak coook allah kabul etsin gidersen benim yerimede salavat getir :)

Kızlar Ne Diyor 1

• kurallara uyabileceğini düşünüyorsan git tabi 22 yaşında hacı olmak mertebeye ulaşmak herkese nasip olmaz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• araştır ama eskisi gibi her isteyen gidemiyo umreye gidersin.. kura ile belirleniyo..

0|1
    0|0
    • Aynen oda var işte kim bilir ne xaman olur

• Hacca gitmenin neresi günah olabilir peki daha sonra gidemeyecek vaziyette olursan

0|1
    0|0
    • Sonrasında hacı gibi davranmazsın dhaa gencsin falan diyolar

• Nefsine uymadıktan sonra ibadetlerin olması gerektiği gibiyse ve kendini bu yolda yüremeye adamışsan başaramıcağın bir şey degil

• benim arkasım 20 yaşında gitti annesinden önce hiçbir şey o konuda günah değil

0|1
    0|0
  • Saçmalamışlar. Gençken gitmek daha iyi olur tabi.

0|1
    0|0
    • Ya şöyle birileri dese bana daha mutlu olcam hep ters konusuyorlar

Yükleniyor...