Köpeklerimi Öldürmeye Çalıştırlar Cezası Varmı?

İyi Akşamlar KS Halkı Bir sokap köpegi yavruladı bende sokakta kalmasınlar diye bir klube yaptım ama bazı kendini insan yerine koyan mahlukatlar köpeklerin çoo ses çıkardığını söyleyerek defalarca tartışma çıkardılar kavga ettik bir kaç kez. Bugün ben klubenin içindeyken klubeyi yaktılar hafif yanık var bacagımda köpeklerimi kurtardım anne köpegimde bacak kısmı yandı.
Dava açsam bir sonuç alırmıyım sizce?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Türkiyedeyiz.. İnsanı yakmaya bile ceza yok. Kediyi ikiye bölerek katleden cocuk 300 tl ödedi dava kapandı. Sence yakma girişiminden sonuç alır mısın?

Sonra ben sevmeyince "vatan haini" oluyorum. Vatanın kendisi hain!

2|1
    0|0
    • Haklısın dava açmak için bile korkuyoruz bu sefer biz suçlu çıkarız diye ülkedeki adalete bende güvenmiyorum o yüzden fikir alim dedim

Kızlar Ne Diyor 1

• Savciliga suc duyurusunda bulunsaniz dahi ceza olarak adli para cezasi alirlar baskada bir sey olmaz bence belediyelerin barinak vs. Numalarini arayin. Pislik cani insanlar.

0|1
    0|0
    • Daha gözleri açılmadı yavruların onları belediyeye emanet edememki güvenmiyorum büyük olsalar bir ihtimal verebilirdim

• Teşekkürler cümlemizin inş

• Rica ederim. Amin.

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen kulübenin içinde iken yakmaya çalıştılar ise olası kast ile insan yaralama suçu oluşmuş olabilir ancak diğer türlü hayvanlar bakımından bir kaç yüz TL ceza yer en fazla.

0|0
    0|0
  • Evet hayvan hakları diye birşey var.

0|0
    0|0
  • vay or çocukları ya inşallah alırsın sonuç. O hayvanlara el kaldıranların annesini yakacaksın aslında ne güzel olur

0|0
    0|0
  • Dava acsan analarıni dikerler

0|0
    0|0
  • Git dava aç müdahil ekle davaya Tamam dır onu. Atarlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...