Suriyelilerden memnun musunuz ☻☹?

Bugün bir sokak anketi yaptım anket 'Suriyelilerden memnun musunuz' soruyu sorduğum her 3 kişiden 4ü Suriyeli çıktı o yüzden şansımı burda deneyeyim dedim.😐

• Memnunum
    21% (9)25% (6)22% (15)Oy Ver
  • Maymunum
    14% (6)0% (0)9% (6)Oy Ver
  • Memnun değilim
    65% (28)75% (18)69% (46)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sebebini de yazınız
Bence gitsinler artık hani

1|1
10|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ben de geçen otobüse bindim yemin ediyorum türkten çok suriyeli vardı, otobüsün içinde bir arapça filan konuşuyorlar, ulen dedim ben suriyedemiyim onlar mı burda mk :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kerkük Türkmenleri Suriye Türkmenleri vize ile girerken Suriyeli Arap , Yezidi terörist mi dilenci mi ne olduğuna bakmadan kontrolsüz biçimde girdiler kamplarda barındırılmaları gerekirken şehirlere salındılar. Sebep olacakları sorunlar için hiç bir önlem alınmadı. Bir sürü Türkiye'de artık görülmeyen hastalık da cabası. Ayrıca sınavsız üniversiteye giriyorlar.. hayır memnun değilim

0|2
    0|0
  • İlk zamanlar yazıktır falan diyodum da çok kavgacı çıktılar ponçik mahallemizde hep bir kavga sebebi de hep Suriyeliler 🙄

0|1
    0|0
  • Ya memnun olmamak degilde sonucda artik gidebilirler ulkelerine bundan 10 sene sonra burada bizde yasiyoruz dil ozgurlugu istiyoruz tarzinda konustuklarinda sknti olucaktir elbet ve dilenmek yerine calismalari daha iyi olur turk dilenciden eser kalmadi.

0|1
    0|0
  • Memnun olmamız için bir sebep söyleyin

1|1
    0|0
  • Bir kaç tanıdığım Suriyeli aile var, iyi kalpli imanlı insanlar seviyorum onları.
    İnsan olsun kafi ırkın nereli olduğun bir önemi yok.

0|1
    0|0
  • Memnunum

0|0
    0|0
  • 3 kişiden 4'ü nasıl oluyo ya :D

0|0
    0|0
  • Uf yeter onlardan soyutlanmaya çalışmaktan bıktm artık

0|0
    0|0
  • Suriyelilere laf yapanlar siz bilir misiniz kendi ülkenizde doktorken birden sefalete düşmek ne demek? Bir düzeniniz varken aileniz varken herşeyi ardınızda bırakmak.. Bizde de iç savaş çıksa hangi birimizin diploması geçicek başka ülkede?

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kurunun yanında yaş da yanarmış.

0|1
    0|0
  • Bakın ülkeye yaşlı ve çocuk suriyeli gelse tamam diyicem erkekleri savaşıyor. Abicim gencecik adamlar gelio vatanlarını bırakıp bizim evlatlarımız 15inde cepheye gönüllü gitti lan. bide haala s2şme derdindeler etraf velet kaynıo

0|1
    0|0
  • Suriyeliler diye geneli hakkında bir şeyden bahsedemem. İyiside var kötüsüde. Savaştan kaçmışlar yardıma muhtaçlar üzülüyorum hallerine o kadar.

0|1
    0|0
  • nefret ediyorum

0|1
    0|0
  • memnun değilim çalışmadan para kazanıyorlar
    çalışmadan üniversite okuyorlar

ya bu işlere bir düzen gelsin ya da yöönetim beceremiyorum deyip ayrılsın

0|0
    0|0
  • Memnun değilim.

0|0
    0|0
  • Memnun değilim kültürsüz cahil ve suça meyilliler. Ama yapacak birşey yok tutupta ateşin içine atılamaz kimse.

0|0
    0|0
  • Yapışıyorlar kardeş. Tamam anladık ülkesiz kaldılar ama gelip de buralarda ibinelik yaparlarsa huylanırım. Pis insanlar.

0|0
    0|0
  • Memnun değilim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...