Çok kötü hissediyorum yardım edin?

Ksu de makine okuyorum 1. sınfım alttan 3 dersim kaldı 2. dönem den 1 tanede 1. dönemden var o dert değil
12 haftadır ailemi görmedim baya özledim ilk ayrılığım bu kadar uzun süren [X (]
bu dersleri nasılsa veririm dert değil benim için aileme hiç dersim kalmadı dedim çünkü onlar varsa bitirip
gel diyorlar ankarada ailem 1 hafta git sonra gerigelde çok yorucu oluyor sizce haklımıyım büte girmemekte zaten girsem
2 si gene kalacak 1 ini belki kurtarırım yani birazda boşa bekleme olacak gibi ama içim husursuz içimin husursuz olma nedeni aileme
yalan söylemem belki ama ailem orta okul terk üniversite mantığını bilmiyorlar aşağılamak için demiyorum bunu ailede (açık harici)
üniversite okuyan ilk benim düzgün anlatsam gene pek içleri rahat etmiyicek onlarıda üzmek istemiyorum yattım bu dönem ama
bir dahakine inşallah çalışıcam çok arada kaldım fikirlerinizi bekliyorum birde hani öğrenciyiz normal belki ama kredi almıyorum 500
lira alıyorum ailemden o da biraz dert oluyor çok harcıyorum hissediyorum 140 tl yurt
meraklısa statik mat2 ve matlab programlama alttan kaldı

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ailene dogruyu soyle bütlere gir kalan derslerin yuzunden 2. sinifin kendi derslerinden bagzilarini alamayabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...