Erkekler neden yoldan geçen kıza bakma gereği duyar?

her yerde bu boyle. nereye gidersen git mal gbı bakıyolar. bu yuzden kı yolun karsısına gecmek benim için İŞKENCE :(

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer güzelsen bakıyorlardır. Açık giyiniyorsanda olabilir. Görmemişlik diyelim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Karşıya geçmene gerek yok göz teması kurma zaten hala bakıyosa saIağın tekidir bende sinir oluyorum uzaylıymış gibi bakıyolar

0|0
    0|0
    • kırmızı yanarken bıle ustume suruyolar gercekten cok rahatsızım bu durumdan

Erkekler Ne Diyor 11

• yokk

0|0
    0|0
  • ben hiç bakmam :P

0|0
    0|0
  • burası türkiye normal yani :)

0|0
    0|0
  • Ben bakmıyorum ki ;)

0|0
    0|0
  • Abazalar bakıyo. Herkes bakmaz. Bide yaşlı bunaklarında baktıgını gördüm sizlere..

0|0
    0|0
    • genellikle 25 yas üstü oluyo evet

• küfür edemiyorum skntı orda

• zorla kendini ya da küfür eden bir kız arkadaşınla beraber gez

• İlgiçekici seyler giyo olabilirmisin

0|0
    0|0
  • Sen onlara baktığın için belki

0|0
    0|0
  • Sen hic yolda gecen erkege bakmaxmisin

0|0
    0|0
    • ona baktıgım an ona asık oldugumu düsünecek diye aslaa bakmamm da illa göz göze geldiğimz oluyo

• güzel ve açık gezen kızlara bakmanın sapıklıkla ve abazalıkla ilgisi yoktur. ona bakmam deyen erken erkek ya kördür ya erkek değildir ya da evliyadır. bunlardan olasılık dışı olduğu için herkes bakar. hem ne demişler güzele bakmak sevaptır. fiili bir taciz olmadığı halde bana erkekler niye bakıyor düşüncesi saçma ve mantıksız.

0|0
    0|0
    • mesela markete cıktın diyelim. kasaya para uzatrken kasiyer erkekse ellerine dokunmaya calısır. yolda yürürken yolunuzu mu kaybettınız bende ilerıye kadar gidicem sizi bırakabılırım der. otobüste sana yakın olmaya calısırlar ve en kötüsü ne biliyo musun sesini cıkarsan yüz vermis oluyosun.

• hayır özellikle evli ve yetişkin erkekler

• o zaman o daha tehlikeli hem evli hem gözü dışarıda. uzak durmaya bakın.

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya herkes bakıyor. Bu bakma konularını aşın.

0|0
    0|0
    • ben küçük bir yerde yasiyodum. yeni tasındım. ortama alısamadıgımdan sanırım bılmıyorum kalabalık cok korkutuyor beni

Yükleniyor...