Hz. Muhammed'in coğrafya bilgisi yok mu idi?

Güneş batana kadar oruç tutun diyen Muhammed'in, Kutup bölgelerinde günlerce güneşin batmadığını bilmiyor muydu?

Biliyorsa neden böyle dedi acaba?Hz. Muhammed'in coğrafya bilgisi yok mu idi?

1|2
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• benimde aklıma takılmıştır hep hadi o bilmiyor da allahtamı bilmiyor neden söylemez ki yaju bu dünya yuvarlak böyleyken böyle diye enteresan dimi

0|0
    0|0
    • Demek ki Muhammet ile Allah arasında bir bağlantı yokmuş anlamı çıkmıyor mu?

• ha yaşa bende bunu söylüyorum hep ama allhcılar şnkar ediyor

Kızlar Ne Diyor 0

• Zaten ülkelerin hepsi farklı saat tutuyor where is the adalet

0|0
    0|0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Amacın ne belli değil

Ama orucun güneşe göre tutulmadığından , 45 derece ile 90 derece arasında kalan ülkelerde 45 derecede kendisine en yakın olan ülkenin saatine göre tutulduğundan haberin olmayabilir. Öyle 22 23 saatler de senin gibi bilmeden düşünenlerin efsanesi kısacası.

Bugün 3cü kişisin bunu iddia eden

0|0
    0|0
  • ALLAH'ın bildirdiği kadar biliyordu Kendisi de. Ne az ne fazla.

Ki o dönemde yaşamış çoğu kişi bunu bilmiyordu doğal olarak. Günümüz teknolojisi olmasaydı sende bu çağda bilmeyecektin.

0|0
    0|0
    • Günümüzden 15.000 yıl öncesinde Eskimo halkları bu durumu gayet iyi biliyorlardı. Okuyup araştırmazsan gerçekleri öğrenemezsin...

• hazreti muhammed ümmi idi yani okuma ve yazma bilmiyordu. buna rağmen mekkeli müşrikler-şirk ten gelir-kuran-kerim i hazreti muhammed in yazdığını iddia ettiler. miraç mucizesine o zaman uçak ve helikoper gibi teknolojik vasıtalar olmadığı için inanmadılar. iman akıl değil kalp işidir. peygamber efendimiz ta 1400 sene sonra olacak hadiseleri haber veriyor çünkü allahü teala haber veriyor. kıyat alemetlerini kastediyorum. peygambe efendimiz bir hadisi şerifin de bana dünyanın başından sonuna kadar olacak herşeyin bilgisi verilmiştir buyuruyor.

0|0
    0|0
  • kutupta kim oruç tutacak at kafası

1|1
    0|0
Yükleniyor...