Arkadaslarimi hayatimdan cikariyimi?

Arkadaslarim 3 lu guruubuz var ve aksam saat 9 dan 11 ye kadar disardalar. Benim ailem izin vermedigi icin cikamiyorum ve onlarda bise demiyo zaten cik diyo ama isrsr etmiyolar. Son zamanlarda ben cok rajatsiz olmaya basladim hep disari cikip sosyal medyaya foto attiklari icij evde gorunce agliyordum cunku kendimi cok kotu hissediyodum ben cikmiyorum diye. Ve gecen cikicaktim annem beni rezil etti bagirdi cagirdi cikmicaksn doverim seni ben sesimi bile cikarmadim falan evi alt ust etti arkadaslarimin onunde. Ve o gumden sonra arkadaslarimla aramiza bir mesafe girdi gecen bise olucak hep annemden laf sokiyolar yok annen sana bagririnca susarsin yok annenin onunde bize bagirdin bise oldu ben arkadasima bir hata yaptim saka yaptim ve cok rezil oldugunu dusundufu icin bana herkesin icinde bagirarak annen izin vermiyo gibi cumleler kurdu serviste bana laf atiyo alttan alttan yok laf soknalar falan
Bem hicbise demedim sonra sirf bana inat olsun diye dedigi sey;
Iste bizde kubrayla gecelere akicaz falan sirf bana giciklik olsun diye sizce bunlari hayatimdan cikariyimi nefret ediorum

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Anneye bak.. Ayıp.
    Bunu annem yapsa anne demem.. Hakkı yok. Anne olsa bile.

Çıkar onları da hayatından.. G-erizekalılarmış.. Fotoğraf atmalarında vs sıkıntı yok. Ama sana öyle demeleri nispet yapmaları (doğru tabir dimi..) çok m-alca..

0|0
    0|0
    • Fotograf attiklarinda ben atmayin diyorum resil oluyorum hep siz foto atiyosunuz benim sizle fotom uok atmayin diyorum

• O da çok saçma işte.. Gündüz çıktığınızda atabilirsiniz.. İlla gezmene gerek yok.. Sende de sorun var yani.. Böyle boş şeylere ağlama.

En İyi Kız Görüşü

• Belli ki daha yaşınız küçük ya onlar gecelere aksa nolur akmasa nolur :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Geç bile kalmışsın

0|0
    0|0
    • 10 yillik kardeslerim ve herseylerimi bikdikleri icin onlarla sadece gulebildigim icin vazgecemiyorum

• Salla öyle kardeş olmaz

• yaş kaç 15 mi

0|0
    0|0
  • Ah bu çocuksu Masumiyet ah.
    Küçücük şeyleri kocaman görüyorlar.
    Bir büyü hele sen
    Asıl o zaman göreceksin yaşamanın ağırlığını.

0|0
    0|0
  • Sorma en mantıklı cevap sende.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ya annen tabiki iyiliğini düşünüyo. arkadaşların çok yanlış yapmışlar arkadaşlık bu değil yani. Kendine uygun kişilerle takıl

1|0
    0|0
    • Kendime uygun kisiler gunduz grzen falam ama onlarsizda yapamam ki
      Nekadar kavga etsekte kaybetmekten cok korkarim cunku onlarla cok egleniylorum guluyorum oz kardes gibiyiz ama ben kendisinin imstsgramdaki fotosuna fake hesaptan down sendeomli falan yazdim diye beni kucuk dusurmeye calisto yok gecelere akicaz falan

• Yaşam tarzinin uydugu insanlarla arkadas ol

0|0
    0|0
    • Onlar 10 yillik arkadaslarim oldugi icin onlarsiz yapamam ama boylrde mutsuzum

• ya bunlarda arkadaşmı sjsjsj çıkar at fırlat kezolar gecelere akacaklarmış bunların sonu kötüü

0|0
    0|0
    • Onlarla takilmasam rezil olurim onlardan baska arkadasim yokki onlarla guluyorum onlardan akil alirim 10 yillik arkadaslarim herseyimi biliyolar onlar olmasa tekmi takilicam onlar hep birlikteyken

• kaç yaşındasın ki

Yükleniyor...