Nihat Hatipoğlu'nun koyunları sürme vakti gelmiş, Allah kabul etsin?

11 ayın sultanı Ramazan'ın gelmesiyle hilalle reklam yapan mobilyacılarla beraber Nihat Hatipoğlu'nun her seneki sorulara cevap verip binlik sarı liralara boğulma vakti gelmiş. Allah kabul etsin diyoruz, çocuklara dua okutup para kazanmak zor iş tabii.
Sanırım Ramazan saçmalıklarından sıkılan bir tek benim. Siz ne düşünüyorsunuz?

1|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• hikaye anlatıyo halk da seviyo

0|0
    0|0
    • adam prof. kacyil okumus ter dökmüs para kazaniyorsada baskalarinada yardimi dokaniyor. o artist bozmalarinin israf etmekten baska kime yardimi var

• tamam sen yaz bana ne zaman istersen konusuruz iyi aksamlar :)

• @Adsızon tamamdır iyi akşamlar ;)

En İyi Kız Görüşü

• peki ya unlulere, oyunculata, futbolculara niye ayni tepkiyi vermiyorsunuzda dini için yapilan bir işe boyle tepki veriyorsunuz? Çiplak unlulerde para aliyor. Futbolcular falanda ayni. Bu adam dinle alakali seyler yapip insanlari dogru yola getiriyor parayi da sevabi da hakediyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• adami neden cekemiyorsunuz para kazanmasi kötü birseymi, yardima muhtac insanlara yardim etmesi kötü birseymi. neden ahlaksiz sanatcilar para kazansinda, bizlere peygamberimizin hayatini anlatan güzel ögütllerde bulunan hocalarimiz kazanmasin

0|2
    0|0
  • o denyo ya uuz olmaya başladım , adam harbi milyarlar götürüyo din ayana . beni en delirten nokta da oğlu :D adam babasının veliyahtı gibi geliyo. sizin ven ağzınıza S. K im :D

0|0
    0|0
  • "güzel insan nihat hatipoğlu" yazan bir kurdeleyi alnına bağlayan kızı gördüğümden beri hayret etmelerim sona erdi jagsbsvsh

0|0
    0|0
  • ya ulkesinde sabri ferrayiye biniyor futbolun f sinden anlamiyor kici kirik sanatcilar milyonlar aliyor alkis tutuyorsunuz sesiniz cikmiyor bu adam dini dinimizi ovuyor zorunuza gidiyor nasil bir millet oldunuz anlamiyorum

0|1
    0|0
  • Ayda 750.000 alacak. Haşa sikilmak nedir :D

0|0
    0|0
  • Lokman ver oğlum müziği arkadan ilahi sonra sümükler peçeteler havada uçuşuyor :D

0|0
    0|0
  • Düşünsene bir gün kimse Türkiye'de oruç tutmuyor

0|0
    0|0
  • Dur sana özel'den bir makale atayım Ramazan saçmalıklarıyla ilgili.

0|0
    0|0
  • tek sen değilsin ve sonuçta nihata ihtiyacımız her sene yeni güncellemer geliyor dine sonuçta:)

0|0
    0|0
  • Dinlemeyeceksen kanal değil bu çok zor bir şey değil. Adam orada boş konuşmuyor.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...