Hayatta onem verdigin herseyini kaybedince geriye ne kaliyor?

Bir arkadasim sordu hayatta onem verdigin herseyi kaybedince geriye kalanlarin ne anlami kaliyor? gercektende oylemi, hic birseyin degeri kalmiyormu, onemi kalmiyormu

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Müzikler şimdi sussun sadece bir kaç dakikalığına ben konuşucam bir beş dakika!

- Neden kendini öldürmek istiyorsun?
    Bilmem
    - Nasıl bilmem insan hiç kendinden bıkar mı? Bıkmamalı saçma çünkü?
    Ben kendimden bıkmadım ki sadece yorgunum, İnsan bazen kendini bile tanıyamıyor,
    - Seni bu kadar hayata karşı karamsar yapan kim peki? Tanrımı yoksa Ailen mi ya da kendin misin?
    Aslında benim bu kadar kötü olmamı kendim sağladım, aslında küçük yaşta yaşadığım kötü olaylar yüzünden oldu belki zamanında küçük kalmayı öğrenebilseydim bunların hiç biri olmazdı, ya da tanrıya dua etmeyi bırakmasaydım belkide beni sevmeye devam ederdi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kalmıyor yaşadım inşallah kimse yaşamaz ve sen ve arkadaşnda sadece merak etmekle kalirsnz

0|0
    0|0
    • ama herzaman umut vardir hersey icin

• Umudum var tabı ki gene hayal kurulur umut edilir ama artik en sevdiğim şey en sevdiğim kişi uğruna her şeyı yaparm dediğin kişi kalmıyo sadece önüne çıkani yasiyosun

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Geriye kalan bitkisel hayatır o zaman.

0|0
    0|0
  • Kalan tek şey önem verdiğiklerinin tatlı hatıraları ve kaybettiklerinin acı gerçekleri

0|0
    0|0
  • hic bise, bok gibi ortada kaliyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...