En yakın arkadaşımla kavga ettik?

en yakın arkadaşımla kavga ettik oysaki ben haklıydım yani bütün ortak arkadaşlarımız beni haklı buldu ama en son bana konuşmaya değmezsin dedi ne kadar kırıcı olduğunu tahmin bile edemezsiniz. Özür dilerse barışayım mı sizce yani bilirsiniz klasik bahanelerden biridir "o zaman sinirliydim" demek. Ne düşünüyosunuz barışayım mı özür dilediğinde?

Güncellemeler:
lutfen goruslerinizi belirtin siz olsaniz ne yapardınız?

0|0
3|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• ben direkt silerdim böyle bir durumda. her insanın onuru eşittir. bir çocuğun bir yaşlının bir iş adamının bir işçinin bir yetişkinin. herkesin. ve o senin onurunu zedelemiş. buna izin verirsen git gide onurun küçülür. sen de küçülürsün. buna izin verme. tavrını koy. restini çek. dünyada arkadaş çok bol bulunan bir şey. zaten böyle olcaksa herkesle de arkadaş olabilirsin.

1|0
    0|0
    • ya bende oyle dusunuyorum ama bir anda silmekte cok zor cunku en yakin arkadasimdi yani 2 yildir herkes bize imrenerek bakip kiskanirdi bizi ikimizde sinirliydik ama bunu dicegi aklimin ucundan gecmezdi

• Arkadaş bulmak gerçekten zor iş bu devirde.. Özür dilerse kabul et tabi.. Özür diler mi o da ayrı bir konu

0|0
    0|0
    • diler ben onu taniyorum pisman olcak uzulcek hatta su an oyleymis ama is isten gecti tabi onemli olan bunu bidaha tekraralamamasi arkadas zor bulunuyo ben cok kazık yedim uzuldum bunun bidaha olmamamasi icin soz vermistim kendime

• Özür dilerse barış.

0|0
    0|0
    • ama hayatımda kimse bana boyle bisey demedi

• gucluymussun sen affetmek her babayigidin harci degil ama benim onu affetmem icin surundurmem lazim :d

• Hahah sen bilirsin canim :D

Yükleniyor...