Yarım kadın nedir, tam olması için ne gerekir?

Ben AllahDiyenPortakal olarak bakımsız kadına yarım bile demem. Sen çıkıp; "kısa boylu erkek mi olurmuş" diyebilirsin.

Öteki bayan şu şekil der, şu bayan şu şekil der. Herkesin hayatına kimse karışamaz.

Lakin ki, cumhurbaşkanı bir kadın "yarım kadın, eksik kadın" diyemez. Diyememeli.
Çünkü o sen ben değil.

6|1
24|4

En İyi Kız Görüşü

• Adam evde yapılan yemeğe, kadının nasıl giyineceğine, nasıl gülüneceğine, kaç çocuk yapılacağına, aile düzenlemesşine kısacası her bir boka karışıyor. Babam bile bana bu kadar karışmıyor, sen kimsin?

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kendisi kaya yarığından doğmıiuş muhtemelen. Bu zihniyet, kendisinin spermleri ölü olmasına rağmen kadını suçlayan zihniyettir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Cumhurbaşkanı ezberleri bozmaktadır yine.

Görüşüne katılıyorum hangimiz neye göre tamamız da bir başkasını yarım olmakla suçlayalım.

Çocuğu yapıp sokağa atanlar hala tedavülden kalkmadı daha geçenlerde yine bebek öldü hem de çöpe atılmıştı!

Önce bunlara çare bulunsa koruma öğretilse insanlara çocuk sahibi olmak istemeyenler evlatlarını bu kişilerden çok önemsiyor olabilirler bence.

0|0
    0|0
  • Kendine güveni olmayan insanları ben yarım olarak görüyorum. Kadın erkek farketmez.

2|0
    0|0
  • Yarım kadın, eksik kadın tabiri bir kişi 4/4 lük olmasa bile kullanılması çok doğru değil bence. Sonuçta herkes yarım o zaman.

Ama cumhurbaşkanının böyle bir tabir kullanması hakaret resmen. Halkı kötülemek gibi bir şey oluyor.

1|1
    0|0
  • Siyasete girmek istemiyorum ama ucundan eleştiricem yine bir çoban ne diyeceğini Nasıl ölçüp biçsin koyunlarla höö falan der ancak yani ülke zaten aldı başını gidiyor çocuklar tecavüzcüleriyle evlendirilecek sonra bir kereden birşey demez diyor öbürkü ordan neyin hasta ruhluluğu çözemedim çobanlar koyunlarını yarım tam olarak adlandırabilir ben o Adamın söylediklerini çok kaale almıyorum çünkü sinirden kafaya takmaktan kanser olucam

0|0
    0|0
  • Çünkü sükü olan konuşuyor.

1|0
    0|0
  • katılıyorum! kendisi kadınları çocuk doğurma ve ev işi yapma makinesi olarak görür. sinirlendim mi? evet. şaşırdım mı? hayır. ne bekliyordunuz ki? erdoğan bu

0|0
    0|0
  • Cumhurbaskanimiz bir kadinin dogasinda var olan ozelliginden vazgecmesini tasvip etmedgini soyluyor ki haklida. Kadin kariyer yapar ama bu cocuk yapmayacagi manasina gelmez

0|0
    0|0
  • Simdi ben cocuk yapmazsam eksik mi kalcam

0|0
    0|0
  • Niye biz yarım onun karısı tam miymiş 😂😂😂

0|0
    0|0
    • Kadının çocuk doğurmaktan başka vasfı olmadığını göre tayyipin kadın tanımına uyuyor

• At gozluklerini hediye sepetinde tayyip beye yolluyoruz😂başka bişey yazcaktim terbiyem müsade etmiyo ki kanka 😂sen anla... sasmamak lazım tayyip bu herseyi bekliyoruz ondan... bak yarın kızlar soruyoru da kapatır bu demedi demeyin😂

• Birini yarım - tam diye eleştirmek kimsenin haddine degildir. Diplomasizlar konusadursun. Kendi kadinlari anca takar onlarin sozlerini

0|0
    0|0
  • O tammıymışta yarım kadınlardan bahsediyor önce kendini tamamlasın o.

0|0
    0|0
  • Sevilmeyen insan yarim insandir. Kadin erkek ayni

0|0
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz zaten

0|0
    0|0
  • Kadın kadındır. Yarımm olan onun aklı bence.

0|0
    0|0
  • Bence erdoğan meme seviyo

0|0
    0|0
  • Bıktık bu sorudan da :// Lafı ağzından geri alamayız, çoğunluk da hee öyle diyor zaten evladım.

0|0
    0|0
  • Kimin yarım olduğu belli akıl olarak

0|0
    0|0
  • Yarım erkek neyse odur

0|0
    0|0
  • Seviyesiz açıklamalara alıştık

1|0
    0|0
  • Hayatımı iki üç velede adıycağımı düşünen oturup kendi bokunu yer

0|0
    0|0
  • Ne saçmalıyo bu

0|0
    0|0
  • Yarim kadin ne ya.

0|0
    0|0
  • Hepsinin canı cehenneme. Kadınlığı ayaklar altına aldılar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• küfür etmim diyorum ölmüş insana ama keşke rahmetli anneciği yarım kadın olaydı da, bizim başımıza bela etmeseydi bunu..

0|0
    0|0
  • gündem değişikliği

0|0
    0|0
  • Ceyrek de diyebilirdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...