Avrupa baska ülkelerde yasiyanlar neden baskalarinin hakkina giriyorsunuz?

Biz burda ter dökelim disimizi tirnagimiza takalim emek harciyalim, siz kendinizi uyanik sanip bedavaya üniversite okup türkiyede artislik yapiyosunuz. askerlikte yaptiginiz yokmus saten devlet ortaya cikardi askerlik icin vatandaslik degistiriyormussunuz askerlik kalkti size bin eoru hic vermeyin daha iyi. gayrimenkul vs. alirken sizden normal seviyede vergi alinacaktir böyle anlasma var türkiye olmasa bir hicsiniz ama türkiye bize sahip cikmiyor diye nankörlük yapiyorsunuz hicbirsey haberiniz yok. türkiyeye geliyorsunuz denizlerimizi topragimizi milletin ahlakinida bozuyorsunuz ordaki adeti buraya getiriyorsunuz, burasi müslüman ülke, döviziniz sizin olsun bizler icin maneviyet önemli benim sözlerim hepinize değil sadece haksizlik yapanlara kul hakkina girenlere kendini müslüman sananlara karektersiz insanlara ha birde hava atmaniz yok mu krolar gibi insani gicik ediyorsunuz hicbir mücadele ruhunuz yok emeginiz yok avrupanin köleligini yapiyorsunuz burda, burda türkiyede esit sartlarda yarisin görelim en son seviyede yer alinacak kisilersiniz bircogunuz sizler milyonlarin hakkina girerken nasil bukadar rahat oluyorsunuz sizlere üniversite icin sikayet eden edene askerlik icin beddua eden edene kendinizi bir halt sandiginiz icin havali oldugunuz icin gicik olan olana cogu insan sizlerden nefret ediyor mümkünse gelmeyin türkiyeye. sözüm herkesede değil kul hakki bilmeyen iki yüzlü insanlara sahte insanlara.

Güncellemeler:
Kul hakkından bahseden avrupalılar

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Hasta mısın

0|0
    0|0
    • hayır sadece yaptıklarınızı yüzünüze vuruyorum zorunama gitti sen okudunmu hem senimi tarif ettim yoksa

Erkekler Ne Diyor 2

• yo ben askerliyimi yurtdisinda yaptim ama okumuyorumda😂

0|1
    0|0
  • Genelleme yapmasan kardeşim :(

0|1
    0|0
    • sözüm herkese değil demistim

Yükleniyor...