Siyasi, sosyal ya da dini, Önceden doğruluğuna inandığınız sonra yanlış olduğunu kabul ettiğiniz bir konu var mı?

et yiyorken ve bunun gerekli olduğunu düşünüyordunuz sonradan araştırıp vegan oldunuz?
ataistdiniz inandınız, inanırdınız ateist , deist vs oldunuz?
siyasi partinizi değiştirdiniz?
bunun gibi şeyler.
siyasi, sosyal ya da dini, Önceden doğruluğuna inandığınız sonra yanlış olduğunu kabul ettiğiniz bir konu var mı?

0|1
4|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet var, 19 yaşıma kadar abdestli namazlı adamdım.
    20 yaşımda deist oldum. 25 yaşındayım ^^ hayatımdan memnunum.

1|1
    0|0
  • 19 yasima kadar Namazi kacirmamaya calisan Dindar Müslümandim.
    "Gercek Islam bu degil", "Hayir Arapcada aslinda bu kelime bu anlama geliyor", "Bu Hadisler gercek degil", "Bunlarin hepsi bati oyunlari"

gibi yalanlar ile ama kendini sonsuza kadar kandiramazsin. Bir noktada gercekleri artik biliyorsun, bilmek ile kabul etmek ama baska birsey.

Biliyordum, uzun süren ve zor bir sürec sonra kabul ettim, Deist oldum suanda Ateistim.

1|0
    0|0
  • Embesil paralelcilerle içi içeydik eskiden. Allahtan ne mal oldukları ortaya çıktı da kurtulduk.

0|0
    0|0
  • Vardır illaki

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu yaşıma kadar namaz kılan baya dindar bir insandım.
    Bir yandan öğrenen araştıran bir yönüm vardı. Sonra değiştirme kararı aldım.

0|0
    0|0
    • :) tam tersi de gelişimdir bana göre iyi yoldasın, öğrenmek güzel. :)

• Açıkçası bunun verdiğim en doğru karar olduğunu düşünüyorum. Tabi herkesin fikri farklı olabilir☺
      Diyince yanlış anlaşılmam dışında sorun yok😂😂

• Tam olarak hatırlayamıyorum ancak çoğu dinsel düşüncemi ortaokulda değiştirmiştim.
    Turan Dursun babamız sağ olsun.

1|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...