Hadi kimler oruç tutmuyor ifşalayın kendinizi :D?

Şaka bir yana herkesin kendi hür iradesi arkadaşlar oruçsuz insanlara saldıranları kınıyorum

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Valla ben tutmuyodum burda kahve falı paylaştım unuttum oruç moruc falan. Birtane hayvan saldırdı bana niye oruç tutmuyosun hastamisin bilmem ne 😂 sormak benim hakkım diyo 😂 dedimki sen kimsin tutarı m tutmam. Sonra sen sitede böyle davranıyorsan sokakta birini gördüğün zaman dayak atarsin dedim😂 dedim belki ben müslüman değilim bu ülke sırf müslüman değil dedim. Alevisi var sünnusi var yahudisi Hristiyan i var. Oda dediki müslüman olamayacak kadar acizsin bilmem ne 😂 tam bir şey neyse küfür etmiyim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• şu sorular bitse artık he? kim tutyorsa tutuyor kime ne

0|1
    0|0
    • Bilinç yaratmaya çalışıyoruz

• Gizliden çık allah aşkına bakayım ne sormuşsun atom mu parçalamışın kanserin çaresini mi bulmuşsun bakıcam

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben tutuyorum ^^

0|1
    0|0
  • benimdir o :))

0|1
    0|0
  • Pembeli kendini işfaladı.

0|1
    0|0
  • ifşalıyorum kendimi

0|1
    0|0
  • Oruç tutmayanlara şiddet uygulayanları kınıyorum. Ama oruç tutmayan insanların ulu orta yerde birşeyler yemesi çok saygısızca. Bugün parkta herkesin içinde elinde yemek öpüşen çiftler gördüm. Çok ayıp gerçekten.

0|1
    0|0
  • Ben tutuyorum💁👻

0|1
    0|0
  • milletten sanane :D sen tutuyor musun on bak

0|1
    0|0
  • Herkesin tuttuğu oruç kendine

0|1
    0|0
  • herkes kendisinden sorumlu karışıp etmem onlar da saygı duydukları sürece

0|1
    0|0
  • Orucsuz insanlara neden saldiralim ki hayvan miyiz biz

0|1
    0|0
    • İlla ki haberlerde görürsün ileri zamanlarda

• Ben bilmem benim sevabim gunahim bana diger insanlarin kendisine kimse kimsenin gunahini sevabini cekmeyecek ama misal saygi duyulsun isteriz yemek kokulari su icmek hikaye de sigara dumanlari kokudu 2 kat daha cok rahatsiz ediyor bu zamanlarda

• Bozdum 🙊😑 ya bu sene icimden gelmiyo hic

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...