Sizce

0|5
13|26

En İyi Erkek Görüşü

• Dost diyebileceğim insan sayısı, kendi adıma; iki elin parmaklarını geçmez.
    Hayatın içinde dost yok, çıkarcı insanımsılar topluluğu var.

Bunun için, "az insan, çok huzur." sözünü uyguluyorum artık.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayata benim penceremden bakabilen, benimle gülüp benimle ağlayan, korkmadan sırtımı dayayabilecegim insan dostumdur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Edirneden Kars'a Jüpiterden Mars'a Arkadaşın Bayağı Ötesindeki Gerektiğinde Acı Gerektiğinde Tatlı Konuşmasını Beceren Er Ya da Hatun Kişilerdir.

1|0
    0|0
  • Bu söz çokda doğru değil, dost zor zamanında yanında olandır. Dobra dobra yanlışını söyleyendir, senden menfaat beklemeyendir.

1|1
    0|0
  • Mevlana zaten durumu çok güzel açıklamış. :)

1|0
    0|0
  • İyilik yaptıklarım.

1|0
    0|0
  • En zor anımda bana destek olabiliyor; bu desteğini içten verip hiçbir şekilde beklenti içerisinde verebiliyorsa işte dost ben ona derim.

1|0
    0|0
  • @dedikoducu_kz dost odur benim için gerçi o bana karşı hislerin bahsedip duruyor ama olsun o kadarcık😅

2|0
    0|0
  • Acıyı kol gibi söyleyebilendir.

1|1
    0|0
  • Acı yedikten sonra sana ayran olandır dost acıyı tatlı söylemenin manası yok...

1|0
    0|0
  • Her zaman yanında olandır

1|0
    0|0
  • sizi satmayan insana, karşılıksız seven saygı gösteren insana, sırlarınızı gidip başkalarıyla paylaşmayan insana ve sizi terketmeyecek insana. yaklaşık 12 senelik arkadaşım beni bir hiç uğruna satmıştı açık açık istemediğini söyledi. dost seçerken dikkatli olmak gerekiyor ne yazıkki.

1|0
    0|0
  • Allah tır. Beni ondan iyi bilen bir dostum olmadı. Onun kadar dertlerimi paylaştığım de olmadı. Pek çok zaman Allah haricinde tek başımaydım. Benimle her anımı paylaşan rabb dışında dost kimdir? İnan bilmiyorum

1|0
    0|0
  • nankörlük yapmayandır... değer bilendir

1|0
    0|0
  • Paran varken yanında olanlara erkeğin canısı ya da kadının her neyse seni her halinle idare edebilen se ailen en iyi dostundur gerisi teffurat

1|0
    0|0
  • çok doğru bir söz.

1|0
    0|0
  • bence dost en iyi günlerinde yanında oluyorsa en kötü günlerindede yanında olması destek olmasıdır.

1|0
    0|0
  • her şeyi seninlen paylasan

1|0
    0|0
  • Zor günümde yanında olandır...

1|0
    0|0
  • Dost most yok

1|0
    0|0
  • Dost benim 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Benim

1|0
    0|0
  • Zor gununde yaninda olandir

1|0
    0|0
  • Dost aciyi paylasandir

1|0
    0|0
  • Dostu bilmemde Tostu bilirim. 2 ekmek diliminin arasına suck peynir domates v. s gibi yiyecek türlerinden doldurup bastırma veya sıkıştırmadan sonra elde edilen tek parça içi dolu ekmege denir D:

0|0
    0|0
  • Dost benim

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Sadece mutlu olduğun zamanlarda değil asıl mutsuz olduğın zamanlarda yanında olan kişidir dost...

2|1
    0|0
  • Olmayan

1|0
    0|0
  • Allah dan başka bilmem

1|0
    0|0
  • Hayatta ne olursa olsun sana karşı dürüst olan, seni seven, seni korumaya çalışan kişidir.

1|0
    0|0
  • Yalnız hissettiğin anda aklına gelip aslında yalnız değilim dedirten kişidir dost. Senin iyiliğini isteyendir, seninle beraber yaşayandır.

1|0
    0|0
  • her anında yanlışında doğrun da yanında olandır

1|0
    0|0
  • Benim kankalarim💕😂

1|0
    0|0
  • İyi günde de kötü günde de yanında olan kişidir

1|0
    0|0
  • Senin için her zaman en iyisini düşünüp, kötünün önüne geçendir.

1|0
    0|0
  • Kendim.

1|0
    0|0
  • Kankimdir

1|0
    0|0
  • bimde yoğurttur

0|0
    0|0
Yükleniyor...