Hava harp okulu ve öğrenciler desem?

hava harp okuyan öğrenciler hakkında bir fikriniz ya da bilginiz var mı? nasıl bir hayatları vardır nasıl kişilikte olan insanlardır mesela?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok saçma soru saçma da değil yönlendirilmiş bir soru bilgi almaya çalışmadığını nerden bilelim ya da sorduğun saçma sapan sorudan bazılarının bilgi alabileceğini hiç düşünmedin mi?

0|0
    0|0
    • bilgiyi bizzat ben almak istiyorum cunku hoslandıgım kişi orada okuyor ama pek bir bilgi sahibi değilim

• Orası robot üreten bir fabrika değil canım değil herkes aynı karakterde olabilir mi şöyle ergen hatalar yapmayın git tanı çocuğu sanal alemde 3-5 kişinin söylediklerine göre mi ilişkini şekillendireceksin. Bilgiyi sadece sen almıyorsun ayrıca bilmiyorsanız konuşmayın bu tür teknikler uygulandığınıda unutmayın

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir pilot birde kaptan guven olmaz derler çapkinlik konusunda 😂

0|0
    0|0
  • Sıradan insanlar niye abartılısın ki sen eşim savaş uçağı kullanıyor sıradan bir pilot.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum sanki gizemli gibiler biraz

• O uçaklar çok hızlı ve türkiye askeri güç olarak çok güçlü ve nato ülkesi olduğu için diğer ülkelerin uçakları sataşmaya dahi cürret edemiyorlarmış zaten direk vuruyorlar tıpkı rus uçağını vurdukları gibi :)

• Bunu duymak rahatlattı bir nebze de olsa

Yükleniyor...