Zorda kalmış biriyle tanıştınız ve birkaç gün misafir ettiniz. Gittiğinde ise öğrendiniz ki seri katil. Ne yapardınız?

Ünlü seri katilimiz Atalay Filiz bir öğrencinin evinde 2 gün kalmış. Bilemiyorum bunlar beraberken televizyonu açsalardı ve tam o sırada Atalay'ın haberi yayınlansaydı ne olurdu...

Siz böyle bir durumla karşılaşsanız ne yapardınız?

Haber için tıklayın.

0|1
14|32

En İyi Erkek Görüşü

• Türk toplumunun çok güzel ve özel adetlerinden biridir. Evsize, yolda kalana, ihtiyacı olana evini açmak.. Lakin toplumumuz o kadar yozlaştı ve o kadar çürüdü ki.. Tanımadığım yabancı birini asla evime almam, barındırmam.. Böyle örnekler ne yazık ki bizi biz yapan alışkanlıklarımızı değiştiriyor..

Sorunun cevabına gelince.. Eğer ikimiz aynı ortamda beraber haberi izliyorsak, Artık sanırım kim güçlüyse o kazanır. Yani ikimizden biri ya ölecek ya da ağır yaralanacak.. Yok o odadayken ben bunun farkına vardıysam. Evden çıkar kapıyı üzerine kilitler ve hemen polisi ararım. Zor bir durum yani.. Allah hiç kimsenin başına getirmesin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• Bir insanın kötü şeyler yapması kafasının sürekli o kötülüğe çalıştığı anlamına gelmiyor hem. O kişiye çok iyi davranmıştır eminim. Seri katiller akıllı ve çıkarcıdır. Düşünsene böyle bir durumda seni evinde misafir eden bir kardeş bulmuşsun ben onun yerinde olsam evi terkederken içten sıcak bir gülümseme bırakırdım yani :)

1|0
    0|0
  • Eğer kendi imkanlarimla ulaşabileceksem polise gitmem. İki üç arkadaşı polis kılığına sokar, yüklü miktarda rüşvet karşılığında seni görmedik oynatırdım. Sonra para bulabilmek için büyük ihtimal kötü şeyler yapacak polis de daha çabuk yakalacayacaktir. En güzel ihtimal bu ama tabiki ulaşamayacağım için polise giderdim :D

2|0
    0|0
  • Ben adamın birisini eve aldım ilk gece kaldı ikinci gece odada kendi kendine konuşuyordu gece yarısı evden kaçtım. Salak gibi kapıyı kilitlemeyince adam da gitmiş ben kaçtım diye. Polise falan gittim de adamı bulamadılar. Şizofren falan dediler ama akıbetini bilmiyorum. Ondan sonra zaten kimseyi evime almam. Dolayısıyla bunu da evime alma ihtimalim yoktu...

2|0
    0|0
  • Seri katil olması onun kötü biri olduğu anlamına gelmez pampa o insanları anlamayı denediniz mi?
    Ön yargılı olmamak lazım 😂

#inciheryerde

3|0
    0|0
  • Yapacak bısı yok kanks

1|0
    0|0
  • kurban keserim.

3|0
    0|0
  • bu atalay filizi yakaladıklarında yıldız olursa hıc sasırmam ... kıtap yazsa mılyoner olacak ... katılı basımıza cıkardılar ... haberını yapmak onu meshur edıyoır... adamın ıstedıgı o ... bıtmnek tukenmez bır ego olmalı onda

1|0
    0|0
  • Ben şok ben iptal.

1|0
    0|0
  • Biraz hidrojen florür ile onu ömür boyu aranan bir adam haline getirebilirim.

1|0
    0|0
  • dizinden vururum

1|0
    0|0
  • Hic ibisi knk

1|0
    0|0
  • Bulup ben öldürürdüm.

1|0
    0|0
  • Öyle bir durumal karşılaşacak kadar ehemmiyetsiz değilim

2|0
    0|0
  • Ortak oluruz bende seri katil olurum cinayetleri beraber isleriz.

3|0
    0|0
  • polisi ararım. birini daha öldürmeden yakalasınlar g. vatı. sonrada hapishanede ziyaret eder "senin sülalene vuruyim" derim ona.

1|0
    0|0
  • kızardım giderken öldürmedi şerefsiz derdim

1|0
    0|0
  • seri katil diye hulk değil ki sopayı vururum kafasına haberi görürsem bayıltır polise veririm :D

2|0
    0|0
  • Meslegin sirrini sorardim. Bu kadar insandan bu kadar sure kacmak beceri ister

1|0
    0|0
  • savasmı istiyorsun kamoon sjsf

1|0
    0|0
  • Olan olmuş der polise bildirirdim

1|0
    0|0
  • polise derim gidip belki bir şey bulurlar ben daha ne yapabilirim :l

1|0
    0|0
  • bu adam seri katil değil, katil de değil ama olsa olsa katil olurdu.

1|0
    0|0
  • bisi yapmam napcam

1|0
    0|0
  • bende panik atak var herhalde adamı da kovamazdım oraya yığılırdım :D

1|0
    0|0
  • Saldırırdım knks mecburen :) benden iyi dövüşmüyorsa bayıltıp bağlardım yoksa bende ölürdüm

1|0
    0|0
  • Benim değil bir arkadaşın evinde kalmış

1|0
    0|0
  • Napak kalkıp bir çay demlerim iyi gelir

1|0
    0|0
  • kim kimi kopariyor kendi payinin amuahgoyim derim

1|0
    0|0
  • Ürkütücü.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 13

• Onunla konuşmaya çalışırdım, iç dünyasına girmek isterdim.

4|0
    0|0
  • Ben şok 😱😱😱😱 karsışıklı oturduk actık tw yı atalay bana kim bilir hangi adını kullandı aaa sana be kadar cok benziyor demeye kalmadan 5. cinayet sebebi olurdum heralde ya da farketmeseydi kafasına vurup bayıltır polisi arardım

3|0
    0|0
  • Allahım gebermedigim için şükürler olsun derdim herhalde

2|0
    0|0
  • Adımıda değiştirim kaybolurum :)

2|0
    0|0
  • Sukur namazikilardim. Allah allah ne yapayim gecmis gitmis

2|1
    0|0
  • Böyle buna benzer bir film izlemiştim. 😄 iyi çocuğun başına bir iş gelmemiş

2|0
    0|0
  • Verilmiş sadakam varmış der, olayın üzerinden zaman geçince de unuturum.

1|0
    0|0
  • Arar teşekkür ederdim allah razı olsun kardeşim bana dokunmadığın için derdim djdjd

3|0
    0|0
  • Beni niye öldürmedi acaba diye bir düşünürüm

2|0
    0|0
  • Sok olurdum valla

1|0
    0|0
  • insan baya korkar yani

1|0
    0|0
  • Verilmiş sadakam varmış diye düşünürüm.

1|0
    0|0
  • yaw anne babalar haklı duruma geliyor. Ben çocuk muyum nye izin vermiosun diolar sonra. Yurtta kalsa öyle birşey yaşamazdı. Madem eve çıkıosun kendini koruyacaksın. Ne demek yabancı birini evine almak. Ben samimi olmadığımı evime çağırmam.

4|0
    0|0
Yükleniyor...