Artık bıktım gerçekten bıktım yardım eder misiniz?

Lütfen üşenmeden okuyun ve bana yardımcı olun dostlarım. Burası tek sığınağım olduğu için yazıyorum. Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.
Mesele şu; Şimdi benim 11 senelik bir arkadaşım var. Can dostum, kardeşim gibi.1. sınıftan beri beraberiz. Arada başka kişilere kaysak ta hep beraberdik. Kısacası beraber büyüdük kardeş gibi. İkimiz farklı liselere gittik. Ben ona göre daha iyi bir Anadolu lisesine gittim. O ise daha düşük kademede olan birine. Benim gittiğim lise onun hayalindeki liseydi ve benim oraya gitmemem için hep şevkimi kırmaya, küsmeye, benden "nasıl olsa ayrılıcaz" bahanesiyle soğumaya çalışıyordu. Böyle yaptıkça da benim olan sevgim git gide azalıyordu, ki ben onunla küstüğümüzde ağlayan, ezilen, durumu düzeltmek için özür dileyen taraftım. Neyse gel zaman git zaman YGS geldi ve benim sınavım ondan daha iyi geçti ve istediğim üni tutuyordu. Yine onun istediği üniydi ama yine tutmuyordu. Aynı lise vakitlerindeki gibi şevkimi kırmaya,"senin de puanın yetmiyicek görüceksin boşuna uğraşma çok zor" demeye başladı. Kıskançlıktan kırıldığını anladım ve içimdeki son sevgi parçaları da yok olmaya başladı.(Hala tam yok olmadılar)
Eskiden o beni daha çok severdi, bayağı değer verirdi ama eskisi gibi değil ve beni yanında sürüklemeye çalışıyor, ondan iyi olduğum her konu için tavır yapıyor küsüyor. Çok kez bu sebepten yollarımızı ayırmaya karar verdik ve bu yine affedersiniz köpek gibi geri geldi özür dilemeye. Ben artık üni öğrencisi oluyorum ve artık bu kızın derdini tasasını çekmek istemiyorum. Ne yapmalıyım? Bana işine gelince değer verdiği belli. Bir de evlerimiz çok yakın. Ne yapmalıyım?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• İlişkinizi tamamen bitirir misiniz orasını bilemem ama ben senin yerinde olsaydım onunla arama ciddi bir mesafe koyardım. Çünkü o arkadaşım lise çağında nasılsa üniversite çağında da öyle oldu. Üniversite çağında nasılsa evlilik çağında da öyle olacak. Her zaman seni kıskandığı için hayatını mahfedecek. Bu nedenle araya mesafe koymakta fayda var diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler arkadaşım. Açayım bari arayı biraz

• Teşekkürler

• Sen de Allah'a emanet ol :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne yapacağımı mı var ya bas tekmeyi gitsin sizinki resmen çıkar ilişkisine gitmiş kendisi iyi olunca sorun yok sen iyi olunca kıskanmasını geçtim bide senin de şevkini kırması ayyy fettaaannn nası pis pis çocukça hareketler. duygusal düşünüyoosun 11 yıldır arkadaşız geçmişin hatrı var falan da karşındaki kişi bunları hesaba alan biri değil boşver gitsin koy resmiyeti başka arkadaş mı yok bee

0|0
    0|0
    • Anladım canım teşekkür ederim ama bırakamıyorum ya nasıl bağladıysa kendini yapamıyorum bunu olmuyo ama artık acımıyıcam soğuk davranıcam ama o bana soğuk davranınca içime bir kurt düşüyo kendimi kötü hissediyorum of ya

Yükleniyor...