Ramazan Ay'ında Neden Karaktersizler Bir Anda Çoğalıyor?

Ramazan ayındayız insanlar oruç ama kendini bilmez, hadsiz kişiler hala yemeğim nasıl, dondurmam nasıl gibi aptalca sorular sorabiliyor. Hiç mi kalmadı saygı?

2|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• onlar senin gibi saygı duymuyor. Normalde de onlar karaktersizler

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Islam düsmani kesim, ateist kesim, vs. kesimlerin hadsizligi ve terbiyesizligidir mühim olan insanin kendini bilmesi ve birey olarak ramazan ayinin ehemmiyetini göz ardi etmezsek layigiyla gecirirsek sorun yok yani biz kendimizi bilelim yeter o insanlari kale almamak gerekiyor bu durumda

0|1
    0|0
  • Bize sevap kazandırıyorlar farkında değiller 😊

0|1
    0|0
  • Sen diğer 11 ay boyunca dine çok mu saygılısında burda atıp tutuyorsun sizin gibiler böyle özel durumlarda birden dine inama döner... İnsanların saygısını falan vs sorulamak birde üzerine karakteriz demek sana düşmez ne desende bir seyi değiştirmez söylendiginle kalırsın sadece.

1|1
    0|0
    • Beni tanımıyorsun, nasıl birisi olduğumu bilmiyorsun çıkmışsın senin gibiler diyorsun. Sen ve senin gibi insanları çok fazla kaale almamak gerekiyor. Sana da bu ayıbın yeter..

• @hayalmee Ne demek biliyor musun herkes kendine baksın demek isteyen istedi resmi paylaşır atar bu kimseyi ilgilenirmez sadece o kişiyi ilgilendirir sen ibadet yapıyorsan yaparsın bu da seni ilgilendirir nedense böyle dini zamanlar böyleleri çıkar ortaya herseyi burnunu sokar tanımadığı insanlara karaktersiz vsvs der sanki kendisi çok mükemmeldir hoş hiç kimse mükemmel değildir ama karaktersiz demekde ayıptır bu şekilde konusursa birseyleri de çeker benim cevabım gibi mesela.

• Şöyle kısaca profiline baktığım da az çok fikir sahibi oluyorum kendisine saygı duymayan bir çocuğun başkalarına saygı duyması beklenemez. Sen bile kendine katlanamıyormuşsun burada sana tahammül etmekte bende zorlanıyorum. Tahammüllerimin bir sınırı var çocuk.

• tutmasa bile saygı duyması gerektiğini düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Saygısızlık

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen birileri içinmi oruç tutuyorsun
    hayır kendin için tutuyorsun..
    dışarıdaydım bugün normal hayat devam ediyor lokantalar açık pastaneler öyle.. dondurma yiyenlerde var
    ama bundan banane..
    ben orucu kendim için tutuyorum başkaları için degiş
    başkaları istedigini yapar
    istedigini yer istedigi resmi paylaşır..
    beni ilgilendirmiyor

2|2
    0|0
  • Herkes kendine oruç tutuyor sonuçta istediği yapar

2|1
    0|0
  • Oruc baslarina vuruyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...