Ya bir kuaföre gidip geldim yolda etmediğim küfür kalmadı. O cafelerin balkonları insan kaynıyor son ses müzik?

Arkadaşlar bu nedir ya insanlik gitmiş, Bu kadar rahat sorumsuz umursamaz insan sayısı nasılda artmış. Kimse saygı duymuyor mu bunlar Ramazana?😕😑

Güncellemeler:
Kimse benim ettiğim küfüre takılarak yorum yapmasın. Ahlaksız ca küfür etmedim. Tama madem oruç tutuyorum evinde ye iç niye insanların gözüne sokuyosunuz
Burdada var dimi o tipler 😐

1|0
15|13

En İyi Erkek Görüşü

• gavurlar işte sözde muslumanlar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tatlı süs müslümanı cevabımı iyi oku..!
    Siz oruç tutmayanların size saygı göstermesini istiyorsunuz da
    Peki siz oruç tutmayanlara saygı gösteriyor musunuz?
    İster yemek yer isterse sigara içer bundan sana ne
    Çok zoruna gidiyorsa kafanı eğip geç
    Siz inanmayanlara o kadar laf atıp kafir şu bu diye ötekileştiriken güzel
    Ancak onlar dışarda sigara ya da yemek yese kötü dimi..
    Öncelikle iki tarafında birbirine saygı duyması lazım ki bu nerdeyse yok denilecek kadar az kişi başarabiliyor
    Ne zaman karşındaki kişiye saygı duyarsan o zaman bu tür sorunlarda ortadan kalkacak

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kafelerin balkonunu dikizleyeceğine kendi ettiğin küfürlere bak önce. Oruç tutuyo güya..

7|2
    0|0
  • Bundan yaklaşık 5-6 sene önce babama 10 yıla kadar ramazan ayında "- Aaa bak bu oruç tutuyor" diye parmakla insan gösterecekler dediğimde olmaz öyle şey demişti.
    Nereden bu kanıya vardın dersen iftar için sözleştiğimiz lokantaya yetişmek için otoparktan koştururken ezana 2-3 dakika vardı, bir garsonla çarpıştım elinde bira şişeleri ve arkasında ki kominin de elinde tepsi vardı rakı kadehleri ve mezelerle dolu.. Mekan önünde bahçesi olan mekanlardan cadde üzerinde içeriden dışarıya servis yapılıyor. O gün dedim kendi kendime tamam biz de yoldan çıkmışız ülke olarak. Eskiden de oruç tutmayan olurdu lakin lokantalar camlarını boyar ya da örtü ile kapatırlardı. Hele ki alkol kimse satmaz meyhaneler kapanırdı

0|1
    0|0
  • Kafirleri secmek zor degil nefsini seytana teslim etmis seytanin evladi cok yaradanin sana verdigi güzelliklere sukredecegine ibadet edeceğine. İste hep zor durumda olanlar kiymet biliyor sakat olan vs. Olan sabrederken herseyi saglikli olan sukretmeyi bilmkyor orucun anlami oyle büyük ki herkes o borcu odeyecek burda tutmaysn cehennem atesinde.

0|0
    0|0
  • Valla bende oruç tutuyorum ama insanların görüşüne saygım var her birey kendi hesabını verecek fazla takmamak gerek ☺

1|0
    0|0
  • İşte sadece kendini düşünen bencil insan tipleri benimde etmediğim küfür kalmıyor bazen içimden sövüyorum

1|0
    0|0
  • siz oruç tutuyorsunuz diye biz eve kapanamayız. tutuyorsan orucunu tut amacın zaten nefisini köreltmek aç insan sokakta yürürken herkes yemek yiyor sende acın halinden anlayacaksan o şekilde anlayacaksın. bitti.

4|0
    0|0
    • 👏🏼👏🏼👏🏼

• Hurafeymis. Azrail geldiginde got korkusundan sahadet geçirecek musvette musluman seni.

• @perseid78 ya azrailinede cehenneminede cennetinede allahınada kitabınada sövdürtme bıktım mk sizin g. zekalılığınızdan artık s. git.

• Normal bir şey bu yani anormal bir durum değil birde şöyle olanlar var haram yemeyi farz edinmiş ama oruç tutuyorum ben sözde müslüman işte ;)

1|0
    0|0
  • Sen cennete gittiğinde bizide götürecen mi hayır evet tutan kadar tutmayanada saygı ama küfüre gerek yok sen şimdi ibadet mi yaptın

1|0
    0|0
    • Tutmayan tutana saygı gosteriyrmu yaptığı matifet gbi sokak ortasinda yemek tasimak nedir.

• @perseid78 kimsenin nefsiyle oynandığı falan yok kim tutuyosa tutar. tutmayanlar kendilerini kısıtlayacak değiller. ortaçağda mı yaşıyoruz ne bu BASKILAYICI zihniyet

• @ütopik-kadın baskıyıda gectim sizene

• sana ne

1|0
    0|0
  • Allaha Şükür Diyarbakır'da böyle birşey yok.. Yoksa o adamı komalık ederler..

0|0
    0|0
    • 3-5 seneye aynı olur

• Diyarbakır İslama yakın bir kenttir.. Oruç tutmayanlar bile yolda sigara çay falan içmez.. Kapalı ortamda otururlar ve utancından bişey yapmazlar..

• onlar cehennemde kombine oynicak :D

0|0
    0|0
  • nerde yaşıyosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Sen 11 ay açların önünde ye 1 ay onların halini anlamak için yeme ama yiyenleri de saygısız olarak gör oy benim tatlı su müslümancığım

5|1
    0|0
  • Sen orucunu tutmakla mükellefsen diğerlerine karışma hakkın yok ki
    Orucumuzu tutabilmek önemli keşke oruçta bizi tutabilse
    Yargılayacak olan Allah tır, saygı duyması ve sabretmesi gereken Müslüman olandır
    Onların saygı duymasını beklersen dinimizin güzelliği nerde kalır.

1|0
    0|0
  • Sen saygından mı küfür ediyorsun?

1|0
    0|0
  • sana ne arkadaşım herkes oruç tutmak zorunda değil aşağıda bir arkadaş cafelerin balkonunu dikizleyeceğine ettiğin küfürlere bak demiş ne kadar doğru söylemiş.

1|0
    0|0
  • ulan sanane!.
    ramazan diye millet sizin yüzünüzden yemek yemeyecek mi!!! ortaçağda mı yaşıyoruz zannediyosun kimse size göre şekillenmek zorunda değil anlayın şunu artık!

0|0
    0|0
    • Bakın size ne anlatıcam... instagramda takip ettiğim bir kadın türk doktor var ve tamamen gönüllü olarak hiçbir ücret talep etmeden birkaç doktor afrikanın bir şrhrine gittiler. gittikleri yerde teknoloji yok... teknolojiyi geçtim insanların suya ulaşması bile zor. kuyulara ihtiyaçları var. neyse. bizim güzel gönüllü doktorlarımız orada ameliyatlar yaptılar, ultrason götürdüler, çocuklarla ilgilendiler. sosyal medya sayesinde para toplayıp tam 3 tane kuyu açtırdılar. şimdi bu ne alaka diyeceksin bu iğrenç paylaşımı yapan şahıs... Sen 11 ay zıkkımlanıp durup 1 ay boyunca aç bıraktın kendini güya acın fakirin hâlini anlamak için peki onların hayatında ne değişti? acın fakirin yoksulun halinden anlamak için oruca gerek yok. aklı mantığı vicdanı olan insan İbadete gerek duymadan da onları anlar ve yardım eder. SENIN TEK YAPTIĞIN ŞEY, HERKESİN SENİN GİBİ OLMASINI İSTEMEK. DÜNYA ARTIK BÖYLE BİR YER DEĞİL. TÜRKİYEDE ARTIK BİRÇOK FARKLI DÜŞÜNCEDE OLAN İNSAN VARRRR

• ARTIK İNSANLARI TEK TİP YAPMAYA ÇALIŞMAKTAN VAZGEÇİN. SENİN BENİMSEDİĞİN ŞEYLER HERKESİN DOĞRUSU DEĞİL. YA BUNLARI ARTIK KABULLENECEKSINIZ, YA DA KAYBOLACAKSINIZ.

• Orucluysan çıkma dışarı? Sen yemiyosun diye ben kendimi niye eve kitlicekmisim? Hadi be ordan.

1|0
    0|0
  • öyle artık

0|0
    0|0
  • İnsanları eleştiriyorsn ama ramazanda kufur ediyorsun?

1|0
    0|0
  • tutmadıkları gibi saklmasınıd a bilmiyorlar. sende onlara küfrederek kendini günaha sokma

0|0
    0|0
  • her yeri bozan birileri vardır illaki

0|0
    0|0
  • Ainen.

0|0
    0|0
  • Sen oruç tutuyorsun diye neden insanlar hayatını aksatsın? Sen kimsin?

1|0
    0|0
  • sanane be sanane sen orucunu tut etrafta sizin gibi oruç tutmak zorunda mı? milletin hayatına müdahele edecek kadar saygısız ve düşüncessizsiniz

0|1
    0|0
  • şimdiki devir gene iyi ilerde kimse ramazanı tanımayacak halımiz harap

1|0
    0|0
Yükleniyor...