Böyle bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

kahverengi düz bazen dalgalı saçlı , kahverengi gözlü , siyah kavisli kaşlı , sert ve yan yan bakışları olan , beyaz tenli , 168 boyunda , zayıf , kısık ve biraz çekik gözlü , çekingen , sessiz , birisi soru sorduğunda ve muhabbet ettiğinde soğuk , ciddi konuşan , türkçeyi iyi konuşan örneğin herkes napıyorsun der , ancak ne yapıyorsun diye konuşur vb. , sinirli , başarılı ve içinde bu başarıyı kazanmak için gerekirse kin ve öfke dolu olan , kafasına koyduğu şeyi yapan , güçlü , kendini ezdirmeyen , cin fikirli , şarkı söyleme yeteneği ve görsel sanatlar yeteneği olan , müzik dinleme sevdalısı , siyaset ve dini konular ile ilgilenen , fazla arkadaş çevresi olmayan , büyük hedefleri olan , açık konuşayım vicdanı biraz oksijensiz , çok sevilen , ama ne yazık ki seven kişinin kalbini kıran... , siyah ruj kullanan , ne düşünürsünüz böyle biri hakkında? nasıl bulursunuz? Böyle bir kız hakkında ne düşünürsünüz?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kadında olması gereken özellikleri barındırıyorsunuz. Azimli olmanız, kendinizi geliştirmeniz, kendinize olan öz güveniniz güzel. Vicdanınıza biraz oksijen aldırın ve sevdiğinizi kırmamaya çalışın. İyi bir insansınız, hayatta başarıyı arayan nadir kişilerden birisiniz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen. Beni. Anlatmışsın.

genelde bu kızlar -buna bende dahil- geçmişte fazla kazık yemiş kendini kitaplara kaptıran , moduna göre metal, klasik parçalar dinleyebilen, aptal insanlardan hızlıca kaçan , sadece bir kac dostuna güler yüzünü gösteren, Filmler izleyen kızlar izledikleri diziler genelde yabancı dizilerdir fazla abartılan şeylerden hoşlanmazlar. Aynı zamanda vicdanları küçük çocuklara ve hayvanlara oksijensiz değildir.

Duvarları kolay yıkılmayan kız tipidir dıştan soğuk içten sıcacık. Ama depresif modundaysa onlardan uzak durmalısın.

1|0
    0|0
    • zaten kendimi anlattım :D hayvanlara vicdanım oksijensiz değil ama el kadar bebek ölse , aç kalsa bile vicdanım oksijensiz ne yazık ki...

Erkekler Ne Diyor 13

• Çok fazla detaya girmişsin, kendini beğenmiş işe yaramazın birisi olduğunu düşündüm.

4|3
    0|0
  • seven kişinin kalbini kıran? benden uzak dursun senin gibiler :)

1|0
    0|0
  • güzel

1|0
    0|0
  • güzel şeyler düşünür. hemen ona sevgimi göstermek isterim

1|0
    0|0
  • çok dğşğnmezdim muhtemelen :)

1|0
    0|0
  • Siyah ruj ve kalbini kıran hariç hayat arkadaşım olsun isterim :))

1|0
    0|0
  • Hiçbişey

1|0
    0|0
  • Severim böyle kızları

1|0
    0|0
  • at remini çek bune yahu :l

1|0
    0|0
  • Yorumsuz..

1|0
    0|0
  • Seksi

1|0
    0|0
  • Niye kırmızı ruj kullanmaz mı böyle bir kız? Bunu bir düşünürüm

1|0
    0|0
  • Egoları uğruna her haltı karıştıracak kişidir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İlgilendiği konular vs beni ilgilendirmez bana davranşları ilgilendirir, o yüzden asosyal ve soğuk olduğnu düşünürüm

1|0
    0|0
  • Egosu tavan olmuş bir kezbanus

1|2
    0|0
  • İticidir konuşmam

1|0
    0|0
  • Amma cok ovdun. Iyi kiz ama kaba derim herhalde. 😁

1|0
    0|0
  • Taş hatun 😁