Ne yapacağımı bilmiyorum hayattan zevk almıyorum?

merhaba ben 18 yaşımda bir genç kızım. babam siroz eskiden alkolikti. annem benimle ilgilenmek isteyip de ilgilenemeyen bir kadın. ne zaman benim hakkımda konuşsak en çok seninle hiçbir zaman ilgilenmediğim için üzülüyorum deyip ağlıyor. bir iş yerimiz var turistlerin geldiği. iş olmuyor. benim de onlarla çalışmamı istiyorlar. hele babam en mecburmuşum gibi davranıyor. geçen gece onlara onlarla çalışmak istemediğimi söylediğimde o senin halt yemen dedi bana. anneme söyleyince kızıyor bağırıyor. neymiş iki kişilermiş de bir eleman onlara ne kadara mal oluyormuş biliyor muymuşum da.
her hafta sonu beni iş yerine götürüyorlar. isteyip istemediğimi sormadan. bazen hoca ders yapacakmış diye (okul kursu varmış gibi) gitmiyorum bilseler ağzıma s... arlar.
annem hafta sonları arayıp bağırıp çağırıp kapatıyor bazen. iş olmadığı ve ben onlarla gitmediğim için.
bu sene lise sona geçiyorum. sınıfta benden başka kursa gitmeyen insan yok. benim paraya ihtiyacım var. zaten iş olmuyor. diyorum ki başka bir yerde çalışıp biriktireyim. kıyamet kopuyor.
günlük kazandıkları para anca dükkanı çevirip karnımızı doyurmaya yetiyor. kredi kartları icralık durumda. para artırmaları mucize olur.
çok bunaldım gidesim var bu evden okulum bile bitmedi mesleğim yok gidecek kimsem yok. deli olacağım hiçbir şeyden zevk almıyorum. hareketlerim sersemleşti. ne olur fikir verin yorum yapın. ben mi haksızım onlar mı?

0|0
111

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...