Erkeklerde boy kısalığı sorunsalı?

Evet boyum 1.66 veya 1.68 ve ben bunu adeta bir kompleks haline getirmiş durumdayım. Yaşım ise 18. Sokağa çıkıyorum kızlara ve erkekler benden uzun ne biliyim böyle tuhaf oluyorum arkadaşlarım felan benden uzun böyle kendimi ezik gibi hissediyorum. Sizce boyum uzar mı ve bu boyda kalırmıyım.

Güncellemeler:
Güncel

0|0
47

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• belki bir iki cm en fazla..
    175 bile olsan millet kısa goruyor yorma kendini. ortalarda bir boy bu..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Yüzmek fark eder belki diye duymuştum bu sene yüzmeyi dene barfix çek bir bakalım bende 19 yaşındayım ama belki bir umut 2 cm falan uzarmi diye yüzmeye gidicem. Bide şey eğer kas vücut falan yaptıyan gelisme çağında fazla uzaması diye tahmin ediyorum

0|0
    0|0
    • He bide kısayim diye bu ozguvensizligini başkasına hissettirme gayet özgüveni davran kızlara karşı zaten yüzün iyiyse özgüvenliysen konuşmayıda bilirsen kızlarıda ayarlarsin bide kendinle aynı boyda bir kız ayarlasan daha çok kompleks girebilirsin diyim

• Çoğu kız diyor yüzün felan güzel yakışıklısın. Ama nedense hiç sevgilim olmadı. Vücudum güzel. Vücüt yapmıyorum ama sanki vücut yapıyormuş gibi vücudum var

• kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
    • Yaşım 18

• Bir kız için senin boyun normal. Ama aynısı benim için söylenemez

• üzülme kendini böyle sev ve dediklerimi yap işe yarar eminim

• Genelde erkekler 20 yaşına kadar uzuyor diye biliyorum

0|0
    0|0
    • Uzasamda en fazla 3 cm uzarım

Erkekler Ne Diyor 6

• uzayabilirsin 2 3 cm da sut iç basket oyna zıpla falan

0|0
    0|0
  • bu şekilde mutlu olmaya bak kardeşim

0|0
    0|0
  • Büyüyünce bir şey kalmaz
    Allah, akıldan kısalık vermesin...

0|0
    0|0
  • önemli olan boy değil işlevdir.

0|0
    0|0
  • Spor yap kanka şöyle kaslan hacimlen özgüvenin yerine gelsin. Umarım penisin de kısa değildir

0|0
    0|0
    • Vucudum fıstık gibi allah vergisimidir nedir fıtnıs gitmiyorum ama sanki vücut yapıyorum gibi. Penisim kısa değil

• İyi daa daha ne istiyon hayatın tadını cıkar

• Boy kısa olunca olmuyor işte

• 5 cm falan uzama şansın var. Ben 163üm kısayım. Babam annen ideal sayılabilecekken. Benim çevremde var 160-170 insanlar. Şunuda unutma boyu uzun olan göğe çıkmıyor kısa olanda yerin dibine girmiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...