Neden din düşmanları yemek paylaşıp duruyor?

Ben çok aktif sitedeyim hiçbirgün bu tür şeyler görmedim olsada nadir ama bugün yemek resmi paylaşıp hangisi bakın nasıl güzel mi gibi paylaşım yapıyor ya da? Günde bilmem kaç saat aç kalmanız mantıklmı falan yahu sizene bizim orucumuzdan coğu çıkıp kimse bize saygı göstermiyor diyor siz saygı gösteriyormusunuz?
Ks bunu görmeli hakaret niteliğinde bu ülkenin büyük çoğunluğu müslüman ve siz azınlıksınız bunu kabul edin haddinizi bilin.! ADAM olun

1|3
17|33

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ateş olsalar cürümleri kadar yer yakarlar

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Küçük insanların beyinleride küçüktür. Bu nedenle insanların değeleri ile dalga geçebilirler.. Ama bu dalga geçtikleri insanları küçültmez.. Dert etme

4|5
    0|0
  • Size daha çok sevap kazandırmak için

2|0
    0|0
  • Ee? Bize ne sizin orucunuzdan? Kimseyi oruc tutuyor diye dovmuyoruz ya, bazi muminlerin yaptigi gibi.

2|0
    0|0
    • Evet sizene? Neden mantıklımı acaba bu kadr saat aç kalmanız diye soruyorsunuz sizene?

• Size ne mi? Umursamadığınız için bugüne özel yemek fotoğrafları koyuyorsunuz değil mi? Bir de ders vermeye kalkıyorsunuz.

• he ya sorma aptallar

• dinle alakasi yok.
    ergen desek oda değil.
    beyin fakiri olabilirler

2|0
    0|0
  • Isteyen istedigini paylasabilir. Sokakta icki icip yemek yiyebilir.
    Yariciplak dolsabilir.
    Bu oruca engel değil. Nefsini terbiye edebilirsin.

Sahsen bugun arkadaşlarımla yemege gittum ben yemedim onlar yedi ama bu benim orucuma bir zarar vermedi.

O yuzden bosver paylasainlar

4|0
    0|0
    • O zaman dilenci aç çocuk önünde yemek te ye

• O farkli bir durum bak. Oyle birsey yapilamaz o cocuk oruc tutmuyor yokluktan o hale dusmus ona yardim edersin.
      Ama oruc tutan zaten Allah icin tutuyor. Hayatini herhangi birsekilde etkilemez bu gun icinde yaptigi herseye normal bir. sekilde devam eder. Kotuluk yapmaz. Olay bukadar basit.
      Hem 17 saat falan ac kaliyorsunu zaten cok abartmayin

• Düşüncen çok yanlış.

• Bırak 1ayda onlar uğraşsınlar. Bizim açlıktan 1ay kafamız daha az çalışır. Onlar tok karınlarına kendilerine avantaj sağlamaya çalışıyorlar normaldir :D

1|0
    0|0
  • Kendi hallerine bırak o beyinsizleri

1|0
    0|0
  • Ciddi manada yavaştan benide uyuz etmeye başladı. Hadi bu din dusmanlari soruyor anladik. Benim anlamadigim bu sorular neden populer sekmesinde? Bazi yetkililerde din dusmanligi var ki bu sorulari populer sorulara aliyorlar. İlla kaldirilsin demiyorum ama gözümüzün içinede sokmayin şu saçma paylaşımları. Hepside gizliden soruyor anca.

0|0
    0|0
    • Bence de sitede var çünkü sorum kaldırıldı biliyomsun bende mesaj attım bissürü ondan sonra geri verildi

• Onlara ne bizim orucumuzdan! Onlar bize saygı göstermek zorunda değil! Hem bizim için onların öyle yapması daha iyi olur akşama kadar daha da acıkırız! Biraz değerini bilin şu oruç tutmayanların! Bize gerçek orucu göstermeye çalışıyorlar! Düşünün biraz düşünün!!! :DDD

0|0
    0|0
    • kabul edemem saygısızlığı linklere bak açıklamaddaki

• bunun dinsizlikle ilgisi yok. ahlak meselesi. antalyada hristiyan turistlerin büyük bir çoğu sokakta birşey yiyip içmemeye dikkat eder mesela. saygı ve terbiye ayrı bir şey. ateistlikle ilgisi yok

0|0
    0|0
    • bunu işte türk olmayanlar yapıyor bizimkiler aptal

• Hiç bir zaman açları anlayamazsınız. Çünkü ne kadar da aç kalsanız akşam olduğunda yemek yiyeceğinizi biliyorsunuz!

0|0
    0|0
    • anlmaya çalışıyoruz en azından

• Evet.. Ama ben bunu kendinizi kandırmak olarak tanımlıyorum..

• Ateist değilim ancak azınlıklar diye ezilmek zorunda mı o taraf? Tabii ki aşağılayıcı laf söylememeleri gerek ancak azınlıksınız susun demek de bir o kadar yanlış.

0|0
    0|0
  • Yürü be gizli :) haklısın bende gördüm iskender, mantı fotosu paylaşan gereksizleri. Merak ediyorum amaç ne foto yu görünce orucumu bozacağımızı düşünüyorlar. Herkesi kendileri kadar iradesiz mi sanıyorlar

0|0
    0|0
  • Bırak şu ezikleri. Bu kadar mı insan saygısız olur. Bir de oruç tutmayanlar oruç tutanlardan saygı bekler. Saygı görmeselerdi bu kadar rahat davranamazlardı zaten. Bizim dinimiz hoş görü dinidir. Provakasyonları çok kaale almayalım.

0|0
    0|0
  • Beyin işte garip bir şey ki herkeze nasip olmuyor bacım sen boşver onları.. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin..

1|0
    0|0
    • Birde anlamadığım bunlar kendi yaşamlarına saygılı davranmamızı bekliyor ama kendileri her türlü hadsizliği, rezilliği, pisliği yiyorlar sonra saygı bekliyorlar. Afedersiniz ama NAH size saygı...

• amin

• zerre saygı duymuyorum zerrre gördüğüm yerde suratına tükürcem

• Kufur yemeyi seviyolar knk

0|0
    0|0
  • Bak hemen yemek paylaşan adamı "ateist", "din düşmanı" olarak yaftaladın.. Tuttuğun oruç nerede? Sen oruç tutuyosun diye insanlar yemek fotosu paylaşmasın mı? Ki her gün paylaşılıyor burada..

0|0
    0|0
    • Çünkü ateist ve bunu açıkça söyleyip dalga geçiyor. Ateis=din düşmanı
      Haricindede hergün burdayım bu şekilde sürekli paylaşım olmuyordu

• Ateist = din düşmanı. Yanlış bilgi.. Bu bir.
      İkincisi Ateist olduğunu söyleyip açıkca dalga geçen kim? İsim yazabilirsin.
      Üçüncüsü. Cumartesi günkü yemek paylaşımlarını görmedin sanırım.. İyi bak istersen..
      Dördüncüsü. Ateist dediğin adamlar dini sen ve senin gibilerden daha iyi biliyorlar.

• ha ha ha beni ne kadar tanıyorsunda biliyosun defol.

• Yaziklar olsun yemek paylasanlar.

0|0
    0|0
  • Kafayı yemiş onlar

0|0
    0|0
  • Paylaşmak yasak mı? paylaşıyorlarsa da sende girip bakma.

1|0
    0|0
    • bırak ya acıtasyon yapma yobaz. Nefsine hakim ol ozaman bakma sorulara sende isteyen istediğini paylaşır sanane.

• sen defol pislik bu link gibi bir sürü sru var bide istediğimi paylaşırım diyo salak

• Bunlar yasak değil yobaz. dediklerimi algılayamıyosun işte. İsteyen istediğini paylaşır eder sanane? Sen bakma etme okuma sanane. Eğer kötü birşeyse modlar olaya el atar kaybol şimdi örümcek

• Yürü be gizli kim tutar seni.

0|0
    0|0
  • Sıkıntı yok bence... saygı gosteremeyecek kadar aciz bir insan olmak istemem..

0|0
    0|0
  • Serefsizlerde ondan kndileri tutmuyo milletin gozune gozunu sokuyolar yiyecekleri buzlu icecekleri yonetimin kaldirmasi lazim bnce bole sorulari

0|0
    0|0
    • Bence de yönetim kaldırmalı kesinlikle

• Ben onları gormuyorum bile bok kadar degerleri yok

0|0
    0|0
  • İnan hiç canım çekmiyor o resimleri görünce önemli olan niyet Allah yardım ediyor ☺

0|0
    0|0
    • Ya canımın çekmesi değil sorun zaten olay farklı

• Takılmamak lazım bunlara herkezin hesabı kendine

• Terbiyesizler saygısızlar işte

0|0
    0|0
  • Ooo faşizm alırım bir dal... Biz çoğunluğuz götünüzden kan alırız diyosun yani

0|0
    0|0
  • Yapan kendine yapar. Sağlam imanı bir insan gülüp geçer, etkilenmez bence

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • sen oruç tutuyorsun diye. diğerleri de zorunlu oruç mu tutsun. bende oruçluyum. ama insanların yaşamalarına engel olmamak lazım. hoşgörülü olmak lazım. ne malum senin bir ateist olmadığın.

0|0
    0|0
    • Lan tutmasın kim diyo tutsun hasta ruhlu he bende ateistim he kendi arkadaşlarmı kötülüyorum

• manipulasyon yapıyor olabilirsin

• ya git sizin gibiler gerçekten çakma müslüman defoıl

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 16

• aynen ya Allah bildigi gibi yapicak onlari

2|0
    0|0
  • Dimi ya çok sinirlendim bende açız burada

2|0
    0|0
  • Ya neden müslumanliga hakaret olsun yemek paylasanlar.. o zaman tv ye bakma internete girme heryerde yemek var. bende muslumanim oruc tutuyorum.. ama yemek degildir oruc.. sevgi hoşgörüdür.. hosgörun olmadiktan sonra bosuna aç kalma derim ben.

0|0
    0|0
  • E ben de oruc sorularindan bıktım mesela. Onu napicaz? Sikayet edin o soruları rahatsızsanız. Ben ediyorum.

0|0
    0|0
  • Uğraşmaya bile değmeyecek insanlar sonra da
    "Bize siygi gistirmiyirsiniz"

0|0
    0|0
  • Dinsiz bir insandan vicdan mi bekliyorsun?

1|1
    0|0
  • Aslında dünya da en fazla ateistler var

0|0
    0|0
  • Sen oruç tutsan ne fayda? Ağzın bozuk. Oruç sadece yemekle imtihan değil. Ayrıca isteyen istediğini paylaşır.

0|0
    0|0
  • cünkü onlar beyin fakirleri.

0|0
    0|0
  • Yorru be gizli asdfas

0|0
    0|0
  • Bende farkettim bugun herkes yemek icecek paylasiyor 😄

0|0
    0|0
    • :D bide inkar etmezler mi yok önceki günlerde paylaşılıyorlardı die

• Lütfen çoğul konuşma bende ateistim ve dışarda sigara bile icmiyorum

0|0
    0|0
    • paylaşanlar için konuşuyorum

• Ülkede müslümanlar çocuklara tecavüz edince falan onlar müslüman değil dersiniz, işinize gelince de ülkenin çoğu müslüman oluyor.

Kendi lafınızla çelişmeyin de ciddiye alabilirim.

1|0
    0|0
    • Alabilelim*

• şu an oruçtan bahsediyoruz ben kimsenn çocuğuna tecavüz etmedim tamam burda bana yapılan saygısızlıkla ilgili konuşuyorum defol

• saygı işi karşışılıklıdır. saygı göstermediğinden saygılı olmasını beklemen de saçmalık.

1|0
    0|0
  • Beyinleri yok onların sen bilmiyonmu evren yarattı onları

0|0
    0|0
  • Kaşınıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...