Şimdi süslenen kızlar zinamı yapmış oluyor?

Şimdi süslenen kızlar zinamı yapmış oluyor ?

0|0
19|13

En İyi Kız Görüşü

• Bu ne mk ya. Çok aptalca değil mi

0|3
    0|0
    • Aptalca dedigin sey bir hadis hadisinde ne oldugunu soylememe gerek. yok sanorim. biliyorsundur umarim efendimizin soyledikleri ve hayati yasami

• okuyana türkçe okuma kendi başına okuma bir alimin tesfirini oku dayatmaları tamda kişilerin istenilenden başka yani aslında doğru olanları. öğrenememeleri için yapılan tam 1200 yıllık bir tiyatro. Neyse ne inanç senin tanrı senin kendine çok iyi davran.

• @börekvaryermisin evet inanc benim. rabbim benim tum muslumanlarin. rabbi celiski istersen. herseyde celiski vardir cikartrsin unutma hz muhammed a. s, once 3 tane daha vardi simdi sen bakis acini nasil. diker bakarsan iyle. gorursun ben simdi sana ne aciklasam bos kardes umarim kendince dogru yolu. bulursun kendine iyilik. edip dikkat et kendine inanc gorulmeyene inanmaktir gorulmeyene inanirsaniz baskalarinin goremediklerini gorursunuz hadi dikkat et dostum kendine 😉

En İyi Erkek Görüşü

• Evet kadınlar evden çıkmasın zina yapmış sayılırlar ya da dışarı çıkcaklarsa sadece gözleri gözüksün ama gözleri çok güzelse birinin elini tutup öyle yürüsün ve gözünü de kapatsın. Hem dışarıya çıkıp ne yapacaklar evlerinde kalıp kocalarına yemek falan yapsınlar akşam iftar için gelince de ayaklarını yıkasınlar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• sacma sapan bir dusunce bir kadin herzaman bakimli olmali temiz titiz bunu zaten kendi icin yapiyor baskasi icin degil. kuranda temiz olmali yaziyor bir insan. abazalar tahrik oluyorsa onlarin gunahi her koyun kendi bacandan asilir

0|0
    0|0
  • psikopat_hatun diyor Kİ: bu ve bunun gibi soruları nihat hatipoğluyla dost'a doğru da yanıtlarlar :D karşıdakinin iradeside bence önemli en ufak şeyden tahrik olcaksa biri o onun günahı

0|0
    0|0
  • hadi.. lan ordan örümcek kafa ananıda o zaman kaç kişi zina yaptı ! Böylelerini gebertmek istiyorum !!!

0|0
    0|0
  • yok artık ya

0|1
    0|0
  • Evet toptan b. ku yedik.

0|0
    0|0
  • Oyle sey mi olur ya dikkat cekmek baska zorla tahrik etmek baska

0|0
    0|0
  • Ne alaka dışarda haliyle yıpranıyorsun saçma

0|0
    0|0
  • erkekler nefsine hakim olamıyosa bu bizim suçumuz mu?

2|1
    0|0
    • Bayanlar mademki her konuda nefsine hakim oluyorlar bayanlar nefsini tutsun acilmasin acik. giyinmeye heves etmesin o halde

• @Kayaskr istediğimiz gibi giyinebiliriz buna ne sen karışabilirsin ne de başkası ayrıca erkeklerde nefsine hakim olabilir olunmuyacak bişey değil

• Ben kimsenin giyinmesine hic birseyine karismam asla kimseyide ne giydin diye yadirgamam sadeve bil. diye soyledim istersen kilodunu sudyenini cek cik disari benim. umrumda deqolsin. Sadece anlayamadiniz su sen. nasil onu qcik giymeyi heves ediyorsan nefsin istyorsa erkekleronde bayanlata oyle nefisleri vardir kapiss sucu tek yone yukleme yani

• bakımlı olmak ayrı sırf erkekler bana baksın diye süslemip dışarıya çıkmak ayrı. bu hadis sahihmidir değilmidir bilmem ama açık olupta iffetini muhafaza eden kadınla zina yapan kadınlar bir tutulamaz

0|0
    0|0
  • Tamamen saçmalık.

0|0
    0|0
  • Yok artık

0|0
    0|0
  • Yapmis gibiysek yapalim madem

0|0
    0|0
  • ben dondurma yiyorum. ben napmış oluyorm? :D

0|1
    0|0
  • O zaman herkes gitsin fiili yapsın , aynı şey olmamalı

0|0
    0|0
  • tahrik edecek tarzda bilinçli giyinmişse olabilir.

0|0
    0|0
  • Yok öyle birşey, o hadis uydurma.

0|0
    0|0
  • Göz zinası diye bişey varmıs evet

0|0
    0|0
  • Kesinlikle zina
    ahirette o kadinlar bgirsaklarindan asilicaklar
    Ve aptalca diyen herkes 2 kat cezalarini cekicekler
    Allahin kurallarina uymayan herkes olmeli!

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Oleymis demek

0|0
    0|0
  • Koskoca hadisi yalanlayan müslüman kızlar :D Omg !!

1|1
    0|0
  • hadislerin çoğu çöp

0|0
    0|0
  • Aynen öyle Şeriat kanunları olsaydı keşke neyse.

0|1
    0|0
  • bu zihniyete kadın s*çsa zina mı olur?

0|0
    0|0
  • Adı üstüne hadisi şerif :D inanmadığım yalan dolanlardan biri :D

0|0
    0|0
  • aynen öyle bakan kişi göz zinasına giriyor ve kızda baktırınca öyle olyor...

0|0
    0|0
  • Yav he he. Zinaymış. Te Allah'ım ya. Kadınları rahat bırakın.

0|0
    0|0
  • aboooo, bu neymiş laayynn

0|0
    0|0
  • Arabistan bile bu kadar yobaz değil...

0|0
    0|0
  • Hele şükür bunun farkına varmana sevindim=))

0|0
    0|0
  • Yok onlara bakanlar zina yapmış oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...