Evleneceğim kadını ufaktan yetiştirip kendim büyütsem ve 18 ine geldiğinde evlensem tuhaf mı olur?

ya bıktım arkadaşlar bu kızlardan. resmen18 ine gelip yiyişip öpüşmeyen kız yok.
daha geçenlerde bu siteden birini tanıdım 18 yaşında, saksonun alâsını çekmiş.
ben ise yaşım 30 olmasına rağmen hiçbir ilişki yaşamadım. kızlara güvenemiyorum hele ki yaşı 20 yi geçmişlere asla. boş durmaya gelemiyorlar. bak*ire kalsalar bile a*nal or*al deneyimleri oluyor. kısaca çakma ba*kire dolu her taraf. 15 ini geçen kız tekin durmuyor, azıyor bildiğiniz. napcam bir akıl verin bana lütfen? yaşım 25 falan olsaydı keşke, kendim büyütüp yetiştirirdim ufaktan bir kızı.

0|0
19|6

En İyi Kız Görüşü

• 30 yasindasin, hala sanal hayatin tecrubesi olarak devam ediyorsun. senin dediklerini ne kadar ciddiye alabilirim ki?
    madem o kadar sinirleniyorsun bu tip kizlara ki benim hayatimda sevgilim dahi olmadi. gidip bir imamin kizi ile evlenmeye bak. ha ona da saksocu dersen "ki sana gore herkes saksocu olmus" gunahi senindir.
    gercek hayatla tanismaya bak koca oglan

0|1
    0|0
    • sanal hayatta herşeylerini daha rahat itiraf ediyorlar bilmem farkında mısın?

• ne asagilamasi? benim ailem de dindar ve dinine duskun biriyim. uste cikmak icin yer kovalama. o kadar günahtan bahsederken kendi kafanda bana yaptigin yargi ile de gunaha girme.

• öyleyse özür dilerim. yanlış anladım seni. k. bakma

En İyi Erkek Görüşü

• 30 yaş ve çok doğru şeyler yazdın. Ama her kız böyledir diye düşünüp hepsini de haksızlık etme. Etrafta hala bu tip şeylere çok dikkat eden hanımlar mevcut. Bende bu saydığın değerlere inanan biriyim.20 yaşıma kadar bende hiçbir ilişki yaşamadım ki sürekli popüler çocuktum, okul hayatımda iş hayatımda mahallemde falan . Bunu niye söylüyorum eminim aynı şekilde sizde istemediğiniz için bir ilişki kurmadınız. Hiç arkadaş edinmediniz yoksa tercih edilmeyen kişi olduğunuzdan değildir. Benim de 30 yaşında bir arkadaşım var 19 yaşında ki bir bayanla mutlu ilişileri var inşallah evlenecekler. Kızın ilk çıktığı kızda bunun ilk çıktığı. Bence 13 14 yaşında ki bir kızcağızı alıp büyütmeye çalışıp ne kendin zaman kaybet ne bişey :) ben bu konulara dikkat edenlerin karşısına hakettikleri gibi birilerinin çıkacağına, karmaya inanıyorum. Bulunduğunuz ortamda olmaması yakınlarınızda böyle insanların olmaması anlamına gelmiyor. Umutsuzluğa kapılmamak gerek.

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim kardeşim. beni bir en iyi anlayan sen oldun. bana moral verdin bunca kötüleyen görüşçülerden sonra. ben iş güç meşgalesine fazla daldım ilişkim hiç olmadı. aynen dediğin gibi çok iyi tarif ettin beni. Herşeyin hayırlısı olsun ne diyebilirim ki.

• :) rica ederim durum böyle ama hele ki bahsetmiş olduğum arkadaşımı da öyle görünce heralde dedim herkein gönlüne göre dedikleri şey bu. Üstelik kötülemek için değil bahsetmiş olduğum arkadaşım hem maddi olarak malesef çok zayıf hemde obez bir insan. Onun ki biraz farklı olsada kız erkek ilişkileri öyle etrafta yazanlar gibi yok eli yüzü düzgün olsun seksi olsun gibi olmuyor. Bu arkadaşım oğlum bırak bakir i kız bulamıyorum derdi senelerdir Allah'ın işine bak :) Aynı olduğumuz için anlıyorum sizi...

• anlattıklarınla moral verdin bana fazlasıyla. çok teşekkür ederim :)
      Aynen ilahi adalet bu olsa gerek :) bizlere de denk gelir hayırlısıyla inşallah böyle birşey ne diyebilirim başka :)

Kızlar Ne Diyor 18

• oda seni abi bir kardes gibi gorer kendi buyutugun bir sevgili bir es gozuyle bakmaz ;)
    isin zor seni anliyorum benimde iki oglum var hayirlisini diliyoruz artik kismeti acik gonlulerince olur ins

0|1
    0|0
    • benim tanıdığım 70 yaşında bir adam var 25 yaşında kızla evlendi çocukları bile oldu. ne diyosun sen.

• iyi ozaman sende bitane bul egit buyut. bu biraz enseste giriyor okadar yas farki hic uygun degil sadik olan var olmuyan var ama yas farki buyunce sikintilarde buyuyor

• bakma böyle birşey sorduğuma. artık yaşım geçti. 20-25 arası yaşta olaydım yapardım. artık temiz kız bulana kadar aramaya devam...

• Bol bol DUÂ et !
    Rabbim illa kii çıkartır karşına istediğin gibi birisini..

0|1
    0|0
    • hayırlısı inşallah. Amin.

• Siz bu konuda Rabbim ve de kendinizi biliyor iseniz öyle diyenleride duymazlıktan gelmelisiz..
      Toplum ise ahlaken zaten bozuldu ve bu zaman ilerledikçede artıyor..
      "Kıyamet alametleri bunlar hep "

• duymazlıktan geliyorum umursamıyorum onları zaten. aynen maalesef bu şahıslar geleceğin anneleri olacak bir de. üzülüyorum onların ilerde doğacak çocukları adına.

• hayırlısını dile Allah'tan.

0|1
    0|0
    • herşeyin hayırlısı diyorum zaten. valla evlilik zor iş. güvenemiyo insan.

• Bence sağlıksız bir fikir. Küçük bir çocuğa ilerdeki eşin olarak bakmak etik değil. Eşin değil çocuğun olarak görmen gerekir.

1|1
    0|0
    • küçük bir çocukla evlenecem demedim ki. gözümün önünde ben büyütcem ona sahip çıkcam. aklı başına ve legal yaşa gelince de ilişki başlıycak.

• Bu nasıl bir saçmalıktır ya, sanal da arama sende arkadaş.

0|1
    0|0
  • Her kıza böyle bir damga yapıştırmak kötü değil mi sence de , ben yukaridakilerin hiçbirini yapmadım sevgilim bile olmadı ve benim gibi nicesi vardır , yapmayın şöyle şeyler ve artık çok geç yaş 30 a gelmiş

0|1
    0|0
    • her kıza yapmıyorum ama bana denk gelenlerin hpesi öyle artık önyargılı olmak zorunda kalıyom ister istemez.

• bekliyorum
      hayırlısı diyorum artık.

• Bence de iyisini yapıyorsun

• Cok mantıklı

0|1
    0|0
    • Dalga geçmiyorsun değil mi :)

• amin. evli misin bilmiyom ama senin için de hayırlısı olsun bacım :)

• görücü usulu evlenin

0|1
    0|0
  • ALLAH yardımcın olsun

0|1
    0|0
  • Sacmalama

0|1
    0|0
  • Benim abimde boyle soyluyor ama yas 26 olmus artik gec

0|1
    0|0
    • abin mantıklı düşünüyor bence yapabiliyosa yapsın 26 abartı bir yaş değil. legal yaşına girene kadar arkadaş olarak kalsın. aklı başına gelince de evlenirler.

• yok umudumu kaybetmiyom. açıkçası temiz olsun benim olsun 25ine kadar bir kızla bile evlenirim ama bulmak mesele be işte. bakir olmayaydım önemsemezdim ama ben bu yaşa kadar tuttum kendimi.

• Allah kalbine gore birini verir ne diyelim

• Ne guzel bir dusunce

0|1
    0|0
    • düşünce güzel olsa neye yarar? toplum ahlaksızlıkları görmezden gelip, bizi sübyancı görüyor.

• Ankara aksanıyla yazdım sana :P :D

• Fark ettimmm garam 😂👍😊

• Allah her seyi gonlunuzce versin

0|1
    0|0
  • Sübyenci sapık

0|0
    0|0
    • tabi canım her haltı yapanlar sübyancı olmuyor ben bakir olarak sübyancı oluyorum!

• sen çok konuşuyorsun ve boş konuşuyorsun. bazı aklının ermediği noktalar var. sana laf anlatamam ben çünkü at gözlüğünü takmışsın, önünden başka biryeri göremiyorsun.

• böyle hakaret ve öfke kusarak bana görüş atarsan, görüşlerin tek tek kaldırılır işte :)

• Çok şükür o tiplemelerden değilim Allah korkusu var bende zina asla yapmam

0|1
    0|0
    • Böyle bir soruya cevap vermek bile utanc verici

• boşver çevrende 3-5 anlaşamayan insan var diye senin de öyle olacağın anlamına gelmez. sen iyi düşün, iyi ol. yine de sen bilirsin tabi. hakkında hayırlısı olsun.

• Hepimizin hakkında hayırlısı olsun ☺

• ne kadar sacmaladın sen sımdı 30 yasında bır adamsın sen burdan baska yerde kız yok mu her kız mı aynı ona bakarsan buradakı tum erkekler mıllı ama sen degılmıssın?

0|1
    0|0
    • saçmalamadım bence senin işine gelmedi.
      vajina bile görmedim.

• bende yedım hıc merak edıp bakmadın mı netten sen sımdı acık ol canım zaten gızlısın

• Fena değilde kötü kız olduğu kadar temiz kız da çok bulursun elbet

0|1
    0|0
    • öyle tabi ama sağlamları hiç beni bulmadı. sağlam diyenlerin de eninde sonunda bir öpüşmüşlüğü ortaya çıkıyor maaelsef.

• En iyisi erken evlilik bak. :D 19 buçuk yaşımda evlendim kafam kulağım rahat.

0|1
    0|0
    • kesinlikle öyle ama iş güç peşinde koşmaktan ben hep erteledim evliliği. bir de özel bazı sıkıntılarım vardı.

• Geçmiş olsun. Ne diyelim Allah hayırlısını çıkarsın karşına :)

• Öncelikle herşeyin hayırlısı aynen.

Erkekler Ne Diyor 5

• Turkon soray in filmi gibi oldu😊 Ama dedikleriniz de haklisiniz.

0|1
    0|0
    • Abi napalım gerçekten devir kötü.

• Olmazdı

0|1
    0|0
  • Tuhaf olmaz

0|1
    0|0
    • anası babası yaşım fazla diye sıkıntı çıkartmaz mı sence? yaşı 18 olduğunda.

• hmm güzel beyin

0|0
    0|0
    • sana göre öyle bakirelik önemli değil tabi sana.

• Sen saksoyu yiyişmeyi kötü buluyosan o zaman senin onla yapman da kötü bişey. Kötü olan şey herkesle kötüdür. Sizin aletiniz altınla kaplanmadı.

0|0
    0|0
    • Bakire kız isteyenler cinsellikten başka bişey düşünüyo mu merak ediyorum

• Hem aranızda kaç yaş fark olcak öyle şey mi olur. Koyun mu yetiştiriyonuz. Kız senle olmak istemicek belki büyüyünce. Ne kadar eminsin kendinden.

• sen olayı çok yanlış anladın.

Yükleniyor...