Bir erkeğin evlenme yaşı sizce kaçtır?

Edit : 30 👍 sizce?

0|1
50|72

En İyi Erkek Görüşü

• 30-35 en ideali bu devirde. BEn 35 olunca evleneceğim. Yaşım 55 olunca çocuğum 20 yaşında olur. Harika.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• onu bunu bilmemde bir erkeğin 35ini devirmeden evlenmesi en doğru olanı çünkü yaş ilerledikçe evlenme isteği köreliyor yalnızlığı seviyorsunuz ahammülsüz oluyorsunuz aşırı seçici oluyorsunuz.. Ki 30un aşağısındakilerde çok tasvip etmesemde kendine güvenenler evlensin ama bişeylere doymamışlığı olanlarda ecele etmemeli.. herşeyin kararı güzel ne erken evlenip ben ne yaptım demeli nede geç kalmışlık iyi değildir

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 71

• Bu sorunun sabit bir yanıtının olmadığını anladığımız gün bazı şeyler değişecek.
    İnsan yaşı ilerlediği için mi evlenir yoksa kendine eş kabul edecek kişiyi bulduğu için mi. Bu kadar basit tespitleri bile göremediğimiz zaman ne toplumumuzun ne ülkemizin ne kişisel gelişimimizden söz edemeyiz.
    2 İnsan birbirlerini bulmuşlarsa ve evliliğe adım atmaya isteklilerse yaşın bir önemi yoktur.

Gelelim kişinin kendi özel şartlarına. Kimi erkek eğitimini sürdürüp hayata geç atılır. Kimisi ise erken zamanda eline mesleğini alıp çalışmaya başlar. Ailesinden imkanı yüksek olan kişiler için evlilik daha kolay iken, her şeyi kendisi kazanmak zorunda olan erkek için şartlar biraz daha geç olgunlaşabilir. Bunlara benzer daha bir çok konu sayılabilir ve göz önüne alınmalıdır.
    Bütün bunların ardından evlilik gibi bir konunun kişisel olduğunu. Hepimiz için farklı geliştiğini anlamak gerekir.
    Açıkçası evlilik için yaş sorularını okuyunca hayal kırıklığına uğruyorum. Gençliğin böyle hatalar yapması, basit konularda bile yanlış görüşlere sahip olmaları onlara olan inancımı zedeliyor. Umarım bir ders çıkartır ve daha gerçekçi bir görüşe sahip olursunuz.

0|0
    0|0
  • Sorumluluk alabileceğine inandığın yaştır

3|1
    0|0
  • Eli ekmek tuttuğu zaman

2|0
    0|0
  • 24 Bence

2|0
    0|0
  • 30 cok geç bence kaç yaşında baba olacak o adam

2|0
    0|0
  • 25-26

2|0
    0|0
  • otuz iyidir

3|0
    0|0
  • ben 25imde evlendim

2|0
    0|0
  • Min. = 26
    Max. = 35'tir bana göre...

1|0
    0|0
  • bir kiza sahip çıkabileceği olgunluğa ve güce geldiği zaman ;)

1|0
    0|0
  • erkek de kadın da 30-35 arası bence.

3|0
    0|0
  • Her yaş sevdiği kadıni seven kadını bulduğu yaş

1|0
    0|0
  • 25 ideal

2|0
    0|0
  • Katiliyorum.30 minimum

1|0
    0|0
  • 30-40 arası.

1|0
    0|0
  • Fiziksel olarak ergenlik çağı geçince, psikolojik olarak bir kadına nasıl davranması gerektiğini bildiği ve bir evi geçindirebildiği zaman.

1|0
    0|0
  • 35 e kadar yolu var

1|0
    0|0
  • 20 bence

2|0
    0|0
  • Yirmialti

1|0
    0|0
  • kadın da erkektede 27-28 dir.

2|0
    0|0
  • 26-28 yaş aralığı en iyisidir. Çünkü erkeğin olgunlaşma aralığıdır.
    Kadınada herşeyi verebilir. Mutluda eder.

1|0
    0|0
  • resit olduktan sonra cani istedigi zaman...

1|0
    0|0
  • Valla bulsam birini şu an evlenicem de kafamda deli sorular :D

1|0
    0|0
  • 30 civar evlenmeyi düşünüyorum

1|0
    0|0
  • kismet bu isler

1|0
    0|0
  • 25-30 Arası Ortalama tabi üstünde de olabilir.

2|0
    0|0
  • 32 bence.

1|0
    0|0
  • 30 iyidir

1|0
    0|0
  • 25 falan ama biz geçtik gidiyoz

1|0
    0|0
  • 25 i geçmemek lazım