2016 Ramazan'ın ilk linç girişimi nerede olacak?

Çok ciddiye alıp da saldırmayın arkadaşlar, bende oruç tutmaya çalışan biri olarak ülkemizin bir gerçeğiyle alakalı mizah içeren bir soru sordum sadece.

Evet sizin favori şehriniz neresi? Bilirsiniz ki bu durumu her sene yaşıyoruz ki biz sadece haberlere çıkanları görüyoruz.

Ben favoriler arasına Erzurum, Rize ve Adana'yı koyuyorum, plasem de İstanbul :D

Güncellemeler:
Güncel.
Güncel!

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Samsun

0|1
    0|0
  • Adana bence

0|1
    0|0
  • Erzurum at bir kere orası benim memleketim :D

0|1
    0|0
    • Rize'de benim memleketimin hemen yanı ama gerçekler bunlar yapacak bir şey yok :D

Erkekler Ne Diyor 4

• 1. Belli adana

0|1
    0|0
  • Adanayı koyuyormuş favorileri arasına.. Hayatında adanaya gitmemiş, sadece haberlerden duyan kişiler böyle sözler edebiliyor işte. Adana türkiyenin belki de en saygılı şehirlerinden birisi. İzmir kadar saygılıdır karşısındakinin görüşüne. Sokakta, parkta içki içenlere kimse bir şey demez. Ramazanda kimse birisine yemek yiyor diye laf etmez. Bunları türkiyenin çogu yerinde göremezsiniz. Ama size de hak veriyorum, adanayı haberlerde gördüğünüz kadar sandıgınız için böyle düşünmeniz çok normal.

1|0
    0|0
    • Adana'ya gittim hatta orada yaşadım az da olsa. Aynı şekilde Erzurum ve Rize'de de. Ciddiye almayın dememe rağmen ciddiye alanlar çıkıyor işte maalesef, aynı her şehirde sapıtanlar çıkabildiği ve bu konuda bir şey yapamadığımız gibi.

• İns boyle bir durum yasanmaz diyelim o daha yasanmadi ama simdide oruc cok sacma niye tutuluyo vs diyerek saldiranlar coktan basladı.

0|0
    0|0
  • hemen buracıkta olabilir

0|1
    0|0
Yükleniyor...