O kadını görünce ağlayasım geliyo. Ne yapmalıyım?

Bu kadin benim hocam. Sinifta bana haksizlik yapmisti azarlamıştı. 2 ay oldu. Unutamadım her gun aklima geliyo. Içimde ki öfke her gun büyüyo. Dersine gitmek istemiyorum artik sesini duyunca geriliyorum, boğazıma bir düğüm oturuyo. Psikologa gidemem cok parali. Ama psikiyatri gitsem bana sakinleştirici verse, o kadinin dersinden once hap atsam olmaz mi?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• boyle insanlarin a. k benimde basima geldi boyle bir sey ama bir gun ogretmenmis falan dinlemedin
    bana laf atti ters ters cevaplar verdim oylece kala kaldi sinifin ortasinda agladi kimse ugrasamaz benimle ahah ama sinavlardan dusuk almaya baslayinca arayi duzelttim tabi cunku sinavlar dusuktu en azindan sozlulerden kurtaririm dedim.😄😄

1|0
    0|0
    • Kafayi takar diye bisey de diyemiyo insan. Sen iyi demişin.☺

• Unide mi oldu bu olay. Iyi yapmisin benim gibi içine atmamışın

• lise 3 te olmustu

Erkekler Ne Diyor 2

• Okul hayatında olabiliyo boyle seyler unide hic olmadi ama lisede cok olmustu banada.

1|0
    0|0
  • liseden mezun olman şart artık :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Üzülme benzer durumları bircok kisi yaşamıştir. Haksızlik yaptığını ne düşünüp hissettiklerini ona soyle birak biraz da o düşünsun.

1|0
    0|0
    • Yok soyleyemen konusurken ağlarım falan aman Allah korusun.

• Tut kendini saydır o zaman icinde mi büyütecen amacin bu mu

• Sakinlestirici cok iyi bisey gibi konusmayin, ya da kullanmış gibi. Ot oluyosunuz bildiginiz ot gibi yaşıyorsunuz. Biri sana ismini soyleyerek hitap ediyo efendim diyecegin yere bön bön bakıyorsun falan. Ayrıca psikiyatriye gidip seni psikologa sevk etmesini isteyebilirsin devlete ait ruh ve sinir hastaliklari hastanesinde ucret alinmiyor bildigim kadariyla. Kafaniza gore ilac kullanmaktan vazgecmiyorsunuz. Ilacin 1/3i faydaysa 2/3si zarar. Ki psikolojik ilaclar insanin dusunceerini degistirmez yardimci olur. Hersey kafada biter sen iyi olacagina inansan sinirlenmeyecegine ikna olsan problem bitecek

0|0
    0|0
    • Ne diyon kizim mal misin. Soruyu bir daha oku. Ismini soyluyomus bakiyomusuz. Ben ne diyorum sen diyosun. Uyku sorunlarim var benim. Psikiyatr verirse aliriz. Vermezse almayiz.

• Bir hakeret etmedim ben sana, oyleyse sen de etmeyeceksin embesil misiniz ya. ikincisi neyin ne oldugunu bilmeden soru soruyorsunuz angut gibi anlamiyor atar yapiyorsunuz beyninize..

• Lise mi?

0|0
    0|0
    • Uni yahu

• Ya sırıtmış iste ne guzel 😀😀 ayiplayan, azarlayan var bir de.

• Sırıtmanın anlamını biliyorsun değil mi :D :D dürttüm seni lafımdan kaçışın yok :(

Yükleniyor...