Farkettimde Takip listesine ya da sorularına gelen görüşlere bakarak kendini güzel sanan kezbanlar var?

Arkadaş hele bazılarındaki kibir hiç kimsede yok.
Ben güzelim ben şöyleyim ben böyleyim. Yaw tamam normal güzellikte bir insansın ama abartmanın b. knu cıkarmanın ne gereği var ki. :D

0|1

En İyi Kız Görüşü

• Onların çoğu yalan sorsan kızların hepsi 1.70 üstü boylu poslu gerçekten görsen 1.50 yi geçmez boyu sanal da klavye delikanlısı bir çoğu bay bayan olarak bu böyle kişilik bozukluğu hepsi bir insan bence kendine güzel dememeli abartıya gerek yok

0|0
    0|0
    • Dediğim kzıın boyu zaten 1.50 benım eskı sevgilim ama tam bir maloz

• Öyle ama sorsan edalari hareketleri 1.90liktir eminim 😀

En İyi Erkek Görüşü

• Benide etti bir tanesi.. Çok hoş yorumlar falan yapıyo sözde.. Her konuya evet, hayır diye diye master olmuş. Boş yorumlar yapıyosun dedim diye özelden küfür etti engellediği.. Nicki de Angeliciouss nasıl biri olduğunu gördük

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Evet haklısın, haklısın da kim sinirlendirdi seni böyle :/

0|1
    0|0
  • Yani şimdi biz güzellik ortalamasını düşürdüğümüz için normal artık güzel geliyor yani :D
    '' sen sus çirkin şey seni. s. s. s.''
    ''tamam susuyorum :( ''

0|0
    0|0
  • Haklısın 😃

0|0
    0|0
  • Adam haklı dağılın 😀

0|0
    0|0
  • Di mi :))

0|0
    0|0
  • katiliyorum sana

0|0
    0|0
  • 1200 engelli listemde
    :)
    Hiç havam olmadı olmaz da

0|0
    0|0
  • Ben çok güzelim <3

0|0
    0|0
  • Haklısın..

0|0
    0|0
  • Takip etmeyin bu olaya kesin cözum bu.

0|0
    0|0
    • ben etmiyorum ama eden abazalar var. E kızlarında götü kalkıyor normal olarak

• Kismen haklisin

• Ego kasiyor 😂😂

0|0
    0|0
  • Sormaaa kajsmsjsmsjsksjsksksl

0|0
    0|0
  • Haklisin diyecek laf yok

0|0
    0|0
  • Katılıyorum :D

0|0
    0|0
  • they will die👿

0|0
    0|0
  • Hiçç dimi yani

0|0
    0|0
  • Katılıyorum da senin bu soruyu gizli üye olarak sorma sebebin ne? O kendini güzel sananlara mesaj attın da cevap alamama riskini mi düşündün bu soru yüzünden? Aynı anda da şu soruyu sorayım da kendimi tatmin edeyim mi dedin?

0|0
    0|0
    • Boşver uzun hikaye :) Ama mesaj atmam buradakilere zaten öyle biri değilim

• Takip etme

0|0
    0|0
    • Eden kim?

• Profili açık onun gibi narşist insanlar benim şeyimin ucunda bile değil.

• İyi ki değilmiş :D

• Haklısın knk 😂 Ama suçlu olan erkekler 😁

0|0
    0|0
  • Kendini güzel hissetmek istiyor belkide, istediğini yapsin bizene

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 6

• Knk yuzde 90 ı tipsiz ve ozguven patlamasi yasiyo takipci abazalari sayesinde. Disarda gorsen tipe bak cay demle dersin. Ah kezbanlar ah sndjjdj

0|1
    0|0
  • Burda genelde kızlarin sorularina cok cevap gelir zaten hele fotoda varsa :) ama siteninde adı kızlar soruyor okadar forslarida olsun he havalara girmeleri varsa öyle birsey bende hos bulmuyorum takip listenden cikar sende ekliyse :)

0|0
    0|0
  • Aynen bir halt saniyolar kendilerini

0|0
    0|0
  • Farkettim kamil

0|0
    0|0
  • Bizim ülkede ördeğe, tavuğa, kediye tecavüz eden insanlar var... Ağızları sulanan abilerimizden yola çıkarak totoşlarını havalandırırken bunun farkına varamıyorlar. :D

0|0
    0|0
  • Hhahhg olmaz mı yaaa.. o illaki pınar sucuk yani illaki olacak 18-20ergen tayfası diyorum ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...