En son neye yok artık be yuh! dediniz?

sınır yok istediğinizi yazabilir istediğiniz itirafta bulunabilirsiniz?

1|0
15|27

En İyi Erkek Görüşü

• 17yasında kız vardı marjinal giyim tarzı ve burnundaki pircing le bizim sirinevler keman kurstaydı.. bna arkadas olalım dedi. bende arkadasız zaten deyince..-ama özel arkadas olalım dedi bnde kabul etmedim. çünkü tarzı bna uymuyordu ve güzel değildi. okumadan tiyatro ile uğrasmaya calışıp oyuncu olmak istemiş ama her gittiği yerde taciz vs sonradan öğrenince de kızn üstünden gecmeyen kalmamış. ideallerim var deyip sacma sapan konuşmaları bni benden alıyordu. babasıda hacca giden namaznda niyaznda birisiydi

1|0
    0|0
    • yaa garipmiş

• Hemde ne garip hayat işte dhaneler görecez

En İyi Kız Görüşü

• Adam karisini ailesiyle birlikte dovmus dovdugu yetmemis gibi ahira kilitleyip ac birakmis ustune ustluk tirnaklarini sokup saclarini kokunden yolmuslar. En son buna yok artik be yuuhhh dedim !!!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Dün aksam ailemle alakali mahallede hic olmamis bir olay varmis gibi duydum babamla ilgili sasirdim dedim kim diyo olmayan birseyi mahalle kayniyo :)

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • hayatımda hiç gün yüzü göremeyeceğimi biliyordum parasız sıkıntılarla borçlarla yaşanılır herkesi sever herkesin kaçtığı biri olacağımı biliyordum.. ancak bugün nefessiz kaldığımı gördüm çaresiz zavallı olduğumu yaratıcının bile beni terk ettiğini... gurbette sahur yapamayacak kadar zavallı ailesiz kimsesiz.. bu kadarı da fazla ama... artık ! yaratıcı ne yapmak istiyor

1|0
    0|0
  • Demet Akalın 44 yaşındaymış!!
    Ona yuh dedim ;)

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Seri katile

1|0
    0|0
  • Hic sasirmam sagolayim

1|0
    0|0
  • Burada zihinsel engelliler için bir okul vardı orayı imam hatip yapmışlar en son az önce buna yuh be dedim

1|0
    0|0
  • Unuttum

1|0
    0|0
  • Pp resmine

1|0
    0|0
  • sanssizligima

1|0
    0|0
  • seni seviyorum

1|0
    0|0
  • İzmirde olup olmadik yerlerde uygunsuz hareketler yapan sevgililere ve beni oyalayip saga donemeyen bayan surucuye

1|0
    0|0
  • Binadan çıkarken kullanilmis ped gordum bu sabah. Sövmemek icin zor tuttum kendimi.

1|0
    0|0
  • Geçenlerde bir açıklama yapılmıştı. Oruçlu kadın tecavüze uğrarsa orucu bozulmuyomuş diye. Ona dedim

1|0
    0|0
  • Kaçak elektrik bedelinin yasallaştırılmasına

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum :)

1|0
    0|0
  • Senin yaşadıklarına yok artık demistim☺

1|0
    0|0
  • Hepsini aldı dondum kaldım yuh dedi bukadar uzun süre nasıl tuttu

1|0
    0|0
  • erdoğanın kadınları aşağılamasına yuh dedim..

1|0
    0|0
  • Az önce aşada okuduğum yorumun birine 😐

1|0
    0|0
    • ne yazmış ki

• Fikrimi değiştirdi şimdi gördüğüm daha da ilginç
      @bllrbia
      Adam karisini ailesiyle birlikte dovmus dovdugu yetmemis gibi ahira kilitleyip ac birakmis ustune ustluk tirnaklarini sokup saclarini kokunden yolmuslar. En son buna yok artik be yuuhhh dedim !!!

• aaaaa

• Senin p resminine

1|0
    0|0
    • niye?

• hayatı sınırları ile yaşamak kadar sıkıcı bşşey yoktur

• Süper bir keşif kendimizi neden kisitlarizki neden istediğimiz gibi rahat yasamayizki taktir ediyorum seni

• Koskoca uçağı köfteci yeri yapmalarına dedim

1|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...