İlginç takıntıların nelerdir?

aslında hiç kafaya takılmayacak bir şey olup sizin kafaya taktınız şeyler?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Giyimde var bazı takıntılarım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saate baktigimda illa akrepin yer degistirdigini gormeden gozlerimi ayirmiyorum.
    Biriyle yan yana yurudugumde o sag adim atiyosa bende o adimi aticam uyumlu olucaz yani..
    Damali zeminde yuruyorsam cizgilere basmicam..
    Kendi el tirnaklarimi kesemiorm abim keser..
    Televizyonun volume ü cift bir rakamda acik olucak..
    Biri yanimda sapirdatirsa ordan kacarim..
    Asla bebeklik yastigim olmadan uyumam uyursamda rahat olmam..
    Ayakkabim ne renkse cantam ayri renk olcak kesinlikle..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• OKB var bende onun dışında selfcannibalism var yani tırnak etlerimi yanak ve dudaklarımı yiyorum eskiden yutuyordum ama onu bıraktım artık koparıp atıyorum köpek gezdirirken kesinlikle sağ tarafımda olmalı yamuk tablolar kabusumuz :(

0|0
    0|0
  • senden hoşlanıyorum şekercik

0|0
    0|0
  • Disari saatsiz bilekligim cantam olmadan cikmam susuz cikmam suluklar dolu olucak yurumem bisikletle giderim heryere manyagim ben ;)

0|0
    0|0
  • yok öyle bir takıntım

0|0
    0|0
  • yuzugumu takmadan cikinca rahatsiz oluyorum

0|0
    0|0
  • Değişir

0|0
    0|0
  • Hiç bir takıntım yok normal bir insan evladıyım.

0|0
    0|0
  • Her gece 31 çekme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir elim ıslak diğer elim kuru duramam, illa ya iki elim de ıslak olacak ya da iki elim de kuru.
    Bazen kafamı yastığa koyduğumda ya da şapka takarken kulağımı rahatsız hissediyorum yani katlanmış gibi.
    Delik hastalığı denilen bir hastalığım var böyle çok ufak şeyleri bir arada göremiyorum ya da ufak delikleri. Gördüğümde tüm gün kaşınıyorum.

0|0
    0|0
  • Bazıları nefes alırken sinir oluyorum o kişi sevmediğimden değil yani bilmiyorum bazen sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • Giymek istemedigim bişeyleri giymek zorunda kaldıysam takıntı yapmaktan komaya girerim genelde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...