İstanbul'da yasanırmı? Trafik iyice berbat oldu?

Ya 3 saatir yoldayım ve işe 1 saat geç kaldım. Yaşanmaz artık gece bile trafik var küçücük eve 1500 tl kira veriyorum izmire taşınıcam nedersiniz?

0|0
13|16

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• yaşanmaz bir hal aldı artık.

0|1
    0|0
  • Dusunmem bile

0|1
    0|0
  • Yaşanmaz tabi ya gece 12 oluyor hala trafik dolu çekilmez

0|1
    0|0
    • sorma ter kokularıda ayrı bir dert

• İstanbul'da yaşanmaaazzz. bende küçücük eve 1500tl kira veriyorum.

0|1
    0|0
  • Ankara'ya gelin :)

0|1
    0|0
  • İzmire taşın kurtul.

0|0
    0|0
  • izmirin ilçelerinden birine git çok rahatlarsın

0|0
    0|0
  • İstanbulu sevmiyorum İzmir daha guzel

0|0
    0|0
  • Evden çıkkmazsan yaşanıyo

0|0
    0|0
  • İzmir güzel şehir

0|0
    0|0
  • ben yaşamam orada para versen gene yasama.

0|0
    0|0
  • Babamın vardiyası bitince Pendikten kartala üç saatte geliyo vallahi yaşanmaz :D

0|2
    0|0
    • :D 3 saat daha eklesen ankaraya gidersin :D

• Ahaha söylerim :D

• Hadi eyvallah ☺️

Erkekler Ne Diyor 16

• Eskişehir, böyle rahatlık yook

0|1
    0|0
    • ciddimisin abi eve verdigim kirayla ülke görürüm ya bosuna yasıyoruz

• Trafik cilesine ragmen İstanbuk candır dene gör İstanbul'u cok arasin askerligimi İzmir ve Ankara da yaptim ikiside bir İstanbul degil emin ol.

0|0
    0|0
  • Ankara ve İzmir daha rahat yaşamak için ama İzmir de iş sıkıntısı var diye biliyorum

0|1
    0|0
    • abi ben ögretmenim gider dershanede 1000 tl ye calısırım burda 3000 tl alyoruzda neye yarıyor 2000 tl kıra zaten :D

• Anladım, o zaman mantıklı başka şehire gitmen, seni istanbula bağlayan birsey yoksa durma

• 1500 kira verdigin yerden ise o kadar nasil gec kaldin ev nere is nere

0|1
    0|0
    • Metro denen şey var :)

• hadi ya sahibinden ilan atsana havasız kumesmi bulursun seni kiralardan haberin yok heralde evim beşiktaşta işyerim sarıyerde kolej 3 saat oldu yarım saatlık yol

• sariyerde de bu fiyata ev bulabilirsin sen geceeleri aleme yakin olmayi secmissin

• orası İstanbul anadolu yakasında tuttuysan küçük evi o kadar kira alırlar :D izmirdeyim ben burada 500 den aşşağı kiralık ev bulamazsın :D

0|0
    0|0
  • Hadi güle güle

0|0
    0|0
  • Valla bugün tem bomboş

0|0
    0|0
  • Herseye ragmen severim

0|0
    0|0
  • Ben de bazen cok bunaliyorum ama her sehirdisi yapip baska illeri gezip gorup geldikten sonra ah be canina yandigimin Istanbulu kahrinda hoş lutfunda hoş var mı senden guzeli dunyada deyip otryorum

0|0
    0|0
  • Metroyu falan kullan.

0|0
    0|0
    • yaa yuruyerek gıtsem yarımsaat metro yok bu arada otobusveya dolmus

• Yaşanır ama zor, İzmir daha iyi.

0|0
    0|0
  • İstanbul'da herkes yaşıyamaz kardeş 😊

0|0
    0|0
  • yaşanmaz arkadaş, allahtan işyerim taşınacak, az kaldı bu esaretten kutulacağım :))

0|0
    0|0
  • Olur neden olmasın, İstanbul'dan bir kişi daha eksilmiş olur :)

0|0
    0|0
    • o degilde hepiniz sanki İstanbul'da hergun erkanlı countr suada reina yat partilerindesiniz ulan evden işe işten eve bide cahil egonuz varya bitiriyor beni

• Bro ben İstanbul değil Türkiye'de bile değilim ve sandığın gibi standart bir hayat yaşamıyorum :)

• Türkiyede yasanmaz

0|0
    0|0
  • Bilader tek başına mı kalıyorsun? :D Salaklık sende bence :D İstanbul'da tek başına bir eve çıkılır mı? :D bizim ev 3+1 mecidiyeköyde 1200 tl :D 3 kişi kalıyoruz. faturalarla beraber 500 düşüyor kişi başına :D

İzmir için, Mesleğin ne bilmiyorum ama iş bulamazsın kolay kolay. İstanbul gibi değil. Bezdirir seni insanlarıda tuhaf.

0|0
    0|0
Yükleniyor...